خدمات سایت


متن کامل خبر

شکارچی زنان را در جنگل‌های گلستان شناسایی کنید/عکس

آرشیو
چهار روز پس از دستگیری جوانی که با فریب زنان میانسال، آنها را در جنگل‌های گلستان به قتل می‌رساند، روز گذشته متهم صحنه دو جنایت را برای کارآگاهان پلیس آگاهی بازسازی کرد و در ادامه رد پای او در چند جنایت مشابه دیگر نیز در تهران و اردبیل به دست آمد.
1392/06/09 12:57:48 ب.ظ

سرهنگ محمدرضا اکبری رئیس پلیس آگاهی استان گلستان در این باره گفت: پس از کشف جسد دو زن میانسال در جنگل النگده در اطراف گرگان، عامل این جنایت ها در استان اردبیل شناسایی و با طعمه قرار دادن پلیس، متهم هنگام انتقال طعمه ای به محل دو جنایت قبلی، دستگیر شد.

اکبری افزود: در بازرسی از متهم، مقادیری از طلا های دو زن قربانی همراه چند قطعه طلای دیگر که متعلق به هیچ یک از دو قربانی نبود، از وی کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان تصریح کرد: با کشف این طلاها، چون متهم اهل گرگان و ساکن استان اردبیل بود، ماموران پلیس آگاهی اردبیل نیز در حال تحقیق در ارتباط با قتل یک مادر و دختر در این استان هستند که آنها نیز به همین شیوه به قتل رسیده و طلاهایشان سرقت شده است.

سرهنگ اکبری خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات و استعلام از پلیس آگاهی تهران بزرگ، پرونده مربوط به کشف جسد چند زن میانسال در اطراف تهران نیز در دست بررسی است که این زنان نیز پس از قتل، طلاهایشان سرقت شده و هنوز نتیجه قطعی این تحقیقات از سوی پلیس های آگاهی اردبیل و تهران به پلیس آگاهی استان گلستان ارسال نشده است.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان یادآور شد: روز گذشته به دستور دادستان، متهم صحنه جنایت را در جنگل النگده بازسازی و با خونسردی نحوه قتل دو زن میانسال را تشریح کرد.

اکبری افزود: با توجه به نحوه جنایت ها، دادستان استان گلستان با دستور قضایی مبنی بر چاپ تصویر متهم بدون پوشش چهره، از مردم خواست چنان که اطلاعاتی از متهم داشته یا شکایتی علیه وی دارند، موضوع را به پلیس آگاهی استان گلستان خبر دهند.

وی خاطرنشان کرد: متهم با قرار گرفتن در مسیر رفت و آمد خانم ها، به بهانه های مختلف با آنها ارتباط برقرار می کرد و پس از جلب اعتماد، در مرحله بعدی مرتکب جرم می شد.

رئیس پلیس آگاهی گلستان تاکید کرد: یک تیم ویژه از ماموران تحقیقات گسترده خود را در ارتباط با متهم در دستور کار قرار داده اند که نتایج آن به اطلاع خواهد رسید.

به این خبر امتیاز بدهید :
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
تهران بار دیگر لرزید image تهران بار دیگر لرزید 1399/03/07

لحظاتی قبل زلزله تهران را لرزاند و در نقاطی از شهر این زلزله حس شد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 100

فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها آزاد شد  image فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها آزاد شد 1399/02/10

بعد از ممنوعیت فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها و توزیع آن‌ها توسط وزارت بهداشت، حال بار دیگر توزیع آن‌ها در داروخانه‌ها آغاز شده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 177

بایدها و نبایدهای ورزش با ماسک؛ به چه نکاتی توجه کنیم؟ image بایدها و نبایدهای ورزش با ماسک؛ به چه نکاتی توجه کنیم؟ 1399/02/10

شاید کمتر کسی تصور می‌کرد ویروس کرونا تا این اندازه زندگی روزانه ما را دستخوش تغییر کند. هم اکنون تعدادی از کشورها در حال لغو قرنطینه هستند و مردم به خیابان‌ها بازمی‌گردند، اما همچنان ماسک به صورت دارند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 166

عضویت ۷.۵ میلیون دانش آموز در اپلیکیشن«شاد»؛ اینترنت این اپلیکیشن رایگان می‌شود image عضویت ۷.۵ میلیون دانش آموز در اپلیکیشن«شاد»؛ اینترنت این اپلیکیشن رایگان می‌شود 1399/01/31

با شیوع ویروس کرونا در کشورمان، مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شدند که این موضوع باعث شد آموزش و پرورش به دنبال راهی برای ایجاد ارتباط میان دانش آموزان و معلمان شود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 147

پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود image پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود 1399/01/09

بر اسس اعلام پلیس فتا بیشترین جرایم فضای مجازی در سال گذشته مرتبط با جرایم اقتصادی بوده که بیش از نیمی از آن به مساله فیشینگ برمی‌گردد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 161

آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا امروز/ تعداد مبتلایان: ۲۹۴۰۶ نفر image آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا امروز/ تعداد مبتلایان: ۲۹۴۰۶ نفر 1399/01/07

سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور از زمان شیوع این بیماری تا ظهر امروز را ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر اعلام کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 153

دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی تا پایان فروردین ۹۹ تمدید می‌شود  image دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی تا پایان فروردین ۹۹ تمدید می‌شود 1398/12/12

سازمان تأمین اجتماعی برای کاهش مراجعه‌ی حضوری افراد، تمامی دفترچه‌های درمانی دارای اعتبار تا پایان بهمن‌ماه را تا پایان فروردین ۱۳۹۹ تمدید کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 180

روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش image روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش 1392/09/01

کمپانی کره ای اگر ذره ای صداقت اپل را داشت، شاید اندکی در دل تکنولوژیست های واقعی جای می گرفت.

امتیاز:
تعداد بازدید: 6469