خدمات سایت


متن کامل خبر

افشای راز هتک حرمت 12 ساله پدر به دختر جوانش!

آرشیو
دختری که به مدت 12 سال از سوی پدرش مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود، سرانجام سکوت خود را شکست.
1392/06/18 06:02:56 ب.ظ

این دختر مالزیایی 18 ساله از شش سالگی مورد تجاوز جنسی پدرش قرار گرفته و سرانجام تصمیم می‌گیرد تا موضوع را به پلیس اطلاع دهد.

وی که اهل ایالت ترنگانو در شمال مالزی است به پلیس گفته است که وقتی برای اولین بار مورد تجاوز قرار گرفت، موضوع را به مادرش گفت اما اعتراض مادر تنها به کتک‌خوردن او و هفت خواهر و برادرش منجر شد.

وی اظهار کرد: در ابتدا موضوع را به مادرم گفتم اما وقتی مادرم اعتراض می‌کرد، پدرم او را کتک می‌زد. پدرم همچنین برادرها و خواهرهایم را نیز کتک می‌زد.

این کودک قربانی تجاوز افزود: پس از مدتی تصمیم گرفتم تا دیگر موضوع را به فردی نگویم تا از کتک‌خوردن مادر و خواهر و برادرهایم جلوگیری کنم.

وی سرانجام تصمیم می‌گیرد تا موضوع را به معلم خود بگوید و وقتی معلم از ماجرا خبردار می‌شود به اتفاق دختر به پلیس مراجعه کرده و شکایتی تنظیم می‌کند.

یک مقام پلیس منطقه ترنگانو با اعلام خبر دستگیری پدر بی‌رحم می‌گوید که آخرین مورد تجاوز به این دختر در روز 18 آگوست بوده و وی در حال حاضر برای بررسی و درمان در بیمارستان بستری است.

به این خبر امتیاز بدهید :
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
تهران بار دیگر لرزید image تهران بار دیگر لرزید 1399/03/07

لحظاتی قبل زلزله تهران را لرزاند و در نقاطی از شهر این زلزله حس شد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 100

فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها آزاد شد  image فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها آزاد شد 1399/02/10

بعد از ممنوعیت فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها و توزیع آن‌ها توسط وزارت بهداشت، حال بار دیگر توزیع آن‌ها در داروخانه‌ها آغاز شده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 177

بایدها و نبایدهای ورزش با ماسک؛ به چه نکاتی توجه کنیم؟ image بایدها و نبایدهای ورزش با ماسک؛ به چه نکاتی توجه کنیم؟ 1399/02/10

شاید کمتر کسی تصور می‌کرد ویروس کرونا تا این اندازه زندگی روزانه ما را دستخوش تغییر کند. هم اکنون تعدادی از کشورها در حال لغو قرنطینه هستند و مردم به خیابان‌ها بازمی‌گردند، اما همچنان ماسک به صورت دارند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 166

عضویت ۷.۵ میلیون دانش آموز در اپلیکیشن«شاد»؛ اینترنت این اپلیکیشن رایگان می‌شود image عضویت ۷.۵ میلیون دانش آموز در اپلیکیشن«شاد»؛ اینترنت این اپلیکیشن رایگان می‌شود 1399/01/31

با شیوع ویروس کرونا در کشورمان، مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شدند که این موضوع باعث شد آموزش و پرورش به دنبال راهی برای ایجاد ارتباط میان دانش آموزان و معلمان شود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 147

پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود image پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود 1399/01/09

بر اسس اعلام پلیس فتا بیشترین جرایم فضای مجازی در سال گذشته مرتبط با جرایم اقتصادی بوده که بیش از نیمی از آن به مساله فیشینگ برمی‌گردد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 161

آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا امروز/ تعداد مبتلایان: ۲۹۴۰۶ نفر image آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا امروز/ تعداد مبتلایان: ۲۹۴۰۶ نفر 1399/01/07

سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور از زمان شیوع این بیماری تا ظهر امروز را ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر اعلام کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 153

دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی تا پایان فروردین ۹۹ تمدید می‌شود  image دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی تا پایان فروردین ۹۹ تمدید می‌شود 1398/12/12

سازمان تأمین اجتماعی برای کاهش مراجعه‌ی حضوری افراد، تمامی دفترچه‌های درمانی دارای اعتبار تا پایان بهمن‌ماه را تا پایان فروردین ۱۳۹۹ تمدید کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 180

روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش image روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش 1392/09/01

کمپانی کره ای اگر ذره ای صداقت اپل را داشت، شاید اندکی در دل تکنولوژیست های واقعی جای می گرفت.

امتیاز:
تعداد بازدید: 6469