خدمات سایت


متن کامل خبر

ویژگی جدید ماشین لباسشویی های ال جی + توضیحات

آرشیو
ماشین لباسشویی‌های ال‌جی الکترونیکس، با پیشگام شدن در پایداری زیست‌محیطی برای لوازم خانگی، اولین ماشین لباسشویی‌های دنیا هستند که برای ثبت ردپای آب، که توسط UL Environment ایجاد شده است، مورد تأیید قرار گرفتند.
1392/09/26 11:14:08 ق.ظ
تعداد بازدید: 5886 , تعداد آرا:15

ماشین لباسشویی‌های ال‌جی الکترونیکس، با پیشگام شدن در پایداری زیست‌محیطی برای لوازم خانگی، اولین ماشین لباسشویی‌های دنیا هستند که برای ثبت ردپای آب، که توسط UL Environment ایجاد شده است، مورد تأیید قرار گرفتند.UL Environment یک واحد تجاریUL آزمایشگاه‌های تأییدکننده است.

این تأییدیه جدید بازتابی از تعهد ال‌جی به عنوان سازنده‌ای مسئول درزمینۀ درک تأثیر ساخت و چرخۀ محصول بر منابع طبیعی است؛ مخصوصاً افزایش نگرانی‌هایجهانی در مورد آب و کمبود آب. ال‌جی بر این باور است که اولین سازندۀ بزرگ لوازماست که مصرف آب را در کل چرخۀ عمر محصول پیگیری می‌کند.

ماشین لباسشویی‌های WM8000HWA و WM8000HVA، از نوع دربِ جلوبازشو با ظرفیت فوق‌العاده بالا، تحت بررسیگستردۀ ثبت میزان ردپای چرخۀ آب قرار گرفتند تا استفاده از آب را مورد بررسی قراردهند؛ از تولید اجزا و بسته‌بندی گرفته تا مونتاژ محصولات، تولید محصول و پایان عمر آن. UL Environment در حال پیشگام شدن در مسیر تأیید محصولات است. این تأیید بر پایۀاصول پیش‌نویس سازمان استاندارسازی بین‌المللی (ISO) و خط‌ مشی‌های ردپای آب بر محصولات، فرآیندهاو سازمان‌ها (ISO 14046) صورت می‌گیرد.

سارا گرین‌اشتین، رئیس UL Environment گفت: «از آنجا که آب یک منبع جهانی است، همۀما تحت تأثیر آن قرار می‌گیریم و در مورد روش استفاده و مدیریت آن مسئول هستیم.ثبت ردپای آب به شیوۀ UL Environment برای شرکت‌هایی مانند ال‌جی ابزاری مهیا می‌کند که این شرکت‌هاچنین مبحث محیطی مهمی را برای محصولاتشان در نظر بگیرند.»

بر اساس محاسبات ISO 14046، واحد UL Environment تأیید کرده است که مصرف آب در مرحلۀ پیش‌ساخت لباسشویی نمایانگر ۳۷ درصد چرخۀ عمر مصرف آب است. اینمحاسبات به ال‌جی کمک می‌کند فرآیندها و مواد را شناسایی کند و مصرف آب را کم کند.مرحلۀ مصرف مشتری در چرخۀ عمر لباسشویی حدود ۳۵ درصد از مصرف کلی آب است کهتأکید بر اهمیت ادامۀ تولید محصولاتی دارد که آب کمتری مصرف می‌کنند.

کریس جانگ، رئیس شرکت لوازم خانگی ال‌جی الکترونیکس امریکا، اعلامکرد: «ثبت ردپای آب به شیوۀ UL یک مرجع اصلی طرح زیست‌محیطی است و نتایج این بررسی نشان می‌دهدکه چقدر ردیابی آب در چرخۀ عمر محصول اهمیت دارد و این اهمیت تنها در مورد فازاستفاده از آن نیست. ال‌جی مفتخر است که در حوزۀ ثبت ردپای آب پیشگام است و از ایناطلاعات برای بهبود بهره‌وری آب در محصولات ما استفاده می‌کند.»

ماشین لباسشویی‌های WM8000 برای عملکرد بهتر و تجربۀ شست‌وشو با بهره‌وری بیشتر طراحی شده‌اندکه با عنوان افتخارآمیز “پربازده‌ترین محصول ۲۰۱۳″ گواهی ستارۀ انرژی (EnergyStar) را ازآژانس حفاظت محیطی امریکا کسب کرده‌اند. به عبارت دیگر، این ماشین لباسشویی بهعنوان بهترین بهترین‌ها در میان آنهایی که ستارۀ انرژی را دریافت کرده‌اند شناختهشده است. همین امر نشان‌دهندۀ پیشگام بودن ال‌جی در تولید محصولات با بازده انرژیبالاست. در واقع، یک ماشین لباسشویی با این عنوان می‌تواند معادل ۷۴ هزار بطری آب در سال، در مقایسهبا ماشین لباسشویی‌های معمول که تأییدیه ستارۀ انرژی ندارند، برای مشتریان ذخیرهکند. این مدل از فناوری مبتکرانۀ شست‌وشوی سریع (TurboWash) برخوردار است که با هر بار پر کردن ماشین ۲۰ دقیقه در زمان صرفه‌جویی می‌کندو در همین حال عملکرد پاک‌کنندگی چشمگیری نیز دارد.

اولین گواهی جدید تأیید ثبت ردپای آب UL تنها یک نمونه از پیشگامی ال‌جی در تولیدمحصولات با رویکرد محیطی بدون قربانی کردن عملکرد یا سبک است. ماشین لباسشویی‌هایال‌جی WM8000HVAوWM8000HWA اولین ماشین لباسشویی‌هایی هستند که استانداردپایداری برای ماشین لباسشویی‌های خانگی را کسب کرده‌اند که توسطULEnvironment ،CSAGroup ، انجمنسازندگان لوازم خانگی و سهام‌داران دیگر ایجاد شده است. این استانداردِ پایداریجدید تأثیرات محیطی یک محصول در ۶حوزۀ اصلی را شناسایی می‌کند: مواد، ساخت و عملکرد، انرژی و مصرف آب هنگاماستفاده، نوآوری، استفاده از مواد مصرفی و مدیریت پایان عمر.

بیش از ۷۰محصول ال‌جی در چندین طبقه‌بندی، از ماشین لباسشویی و یخچال تا تلویزیون و دستگاهتهویۀ مطبوع، عنوان ستارۀ انرژی پربازده‌ترین محصول ۲۰۱۳ را در این سال دریافت کرده‌اند.علاوه بر این، ال‌جی، با مجموع ۳۲محصول تأییدشده، از شرکای اصلی در برنامۀ تأیید محصولات بدون کربن است که انتشارگازهای گلخانه‌ای را همراه با چرخۀ عمر محصول بررسی می‌کند و برای محصولات گواهیتأییدی ارائه می‌دهد که نمایانگر خنثی کردن کربن و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ایاست.

 

به این خبر امتیاز بدهید :
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
کمپانی August نسل جدید قفل‌های هوشمند خود را معرفی کرد image کمپانی August نسل جدید قفل‌های هوشمند خود را معرفی کرد 1398/10/21

شرکت قفل‌سازی August از آخرین عضو خانواده‌ی قفل‌های هوشمند خود با قابلیت اتصال به وای فای رونمایی کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 96

سامسونگ در CES 2020 از ربات آشپز Bot Chef رونمایی کرد  image سامسونگ در CES 2020 از ربات آشپز Bot Chef رونمایی کرد 1398/10/18

سامسونگ در نمایشگاه امسال لاس‌وگاس علاوه بر محصولات مرسوم خود از یک بازوی رباتیک آشپز هم رونمایی کرد که برای بازدیدکننده‌ها سالاد آماده می‌کند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 103

کفی کفش هوشمند Nurvv Run با ۳۲ حسگر مختلف معرفی شد image کفی کفش هوشمند Nurvv Run با ۳۲ حسگر مختلف معرفی شد 1398/10/17

تا به امروز کفش های هوشمند زیادی معرفی شده اند و به طور کلی تنوع در این محصولات زیاد است اما حالا شرکتی به نام Nurvv مدعی شده محصول تازه آن اگر یک دونده باشید بسیار کاربردی و مفید خواهد بود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 125

قیمت تمام شده لوازم خانگی ارتباطی با بنزین ندارد image قیمت تمام شده لوازم خانگی ارتباطی با بنزین ندارد 1398/10/15

ابوالقاسم شانه ساز تأکید کرد: بنزین هیچ ارتباطی با قیمت تمام شده لوازم خانگی نداشته و ندارد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 130

سونی: آینده در نمایشگاه CES 2020 از راه می رسد image سونی: آینده در نمایشگاه CES 2020 از راه می رسد 1398/10/13

تا چند روز دیگر شرکت های بزرگ فناوری در نمایشگاه CES 2020 در شهر لاس وگاس گرد هم می آیند تا از جدیدترین محصولات خود رونمایی کنند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 152

توقف قاچاق لوازم خانگی با اجرای آیین نامه شناسه و رهگیری کالا image توقف قاچاق لوازم خانگی با اجرای آیین نامه شناسه و رهگیری کالا 1398/10/08

با اجرای آیین نامه شناسه و رهگیری کالا در بخش لوازم خانگی بالاخره زمان خداحافظی با قاچاق لوازم خانگی فرا رسید.

امتیاز:
تعداد بازدید: 91

تعیین توالی ژنوم کشف شده در آدامسی ۵۷۰۰ ساله  image تعیین توالی ژنوم کشف شده در آدامسی ۵۷۰۰ ساله 1398/10/01

محققان DNA باقی‌مانده در آدامسی را که ۵۷۰۰ سال پیش به‌وسیله‌ی انسانی باستانی جویده شده بود، تعیین توالی کردند و اطلاعات جدیدی درمورد این مردمان به دست آوردند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 234

راهنمای خرید شومینه برقی image راهنمای خرید شومینه برقی 1398/09/28

بازار خرید وسایل گرمایشی با آغاز فصل سرما داغ می شود و بسیاری از افراد برای مصون ماندن از شر سرما به دنبال خرید شومینه برقی ویا راه اندازی این گونه وسایل هستند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 273

با برترین گجت های گذشته  آشنا شوید image با برترین گجت های گذشته آشنا شوید 1398/09/26

با نزدیک شدن به پایان دهه ۲۰۱۰ و وارد شدن به دهه جدید، می‌توان به گذشته نگاه کرد و گجت‌هایی را دید که برای همیشه نگاه ما به زندگی و حتی نحوه زندگی کردن را تغییر دادند. از ظهور کنسول‌های دستی بگیرید تا عرضه هدفون‌های کاملا بی‌سیبم که دید ما (بخوانید گوش) نسبت به موسیقی را عوض کردند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 318

جدیدترین دستبندهای سلامتی هواوی رونمایی شد image جدیدترین دستبندهای سلامتی هواوی رونمایی شد 1398/09/16

هوآوی در رویداد اختصاصی خود در چین، امروز از جدیدترین نسل از دستبند‌های سلامت خود، با نام Band 4 Pro رونمایی کرد. این دستبند جایگزین بند 3 پرو خواهد شد که سال گذشته معرفی شده بود. در ادامه با هم نگاهی خواهیم انداخت به مشخصات Band 4 Pro. با ما همراه باشید.

امتیاز:
تعداد بازدید: 351