خدمات سایت


متن کامل خبر

ویژگی جدید ماشین لباسشویی های ال جی + توضیحات

آرشیو
ماشین لباسشویی‌های ال‌جی الکترونیکس، با پیشگام شدن در پایداری زیست‌محیطی برای لوازم خانگی، اولین ماشین لباسشویی‌های دنیا هستند که برای ثبت ردپای آب، که توسط UL Environment ایجاد شده است، مورد تأیید قرار گرفتند.
1392/09/26 11:14:08 ق.ظ
تعداد بازدید: 5769 , تعداد آرا:15

ماشین لباسشویی‌های ال‌جی الکترونیکس، با پیشگام شدن در پایداری زیست‌محیطی برای لوازم خانگی، اولین ماشین لباسشویی‌های دنیا هستند که برای ثبت ردپای آب، که توسط UL Environment ایجاد شده است، مورد تأیید قرار گرفتند.UL Environment یک واحد تجاریUL آزمایشگاه‌های تأییدکننده است.

این تأییدیه جدید بازتابی از تعهد ال‌جی به عنوان سازنده‌ای مسئول درزمینۀ درک تأثیر ساخت و چرخۀ محصول بر منابع طبیعی است؛ مخصوصاً افزایش نگرانی‌هایجهانی در مورد آب و کمبود آب. ال‌جی بر این باور است که اولین سازندۀ بزرگ لوازماست که مصرف آب را در کل چرخۀ عمر محصول پیگیری می‌کند.

ماشین لباسشویی‌های WM8000HWA و WM8000HVA، از نوع دربِ جلوبازشو با ظرفیت فوق‌العاده بالا، تحت بررسیگستردۀ ثبت میزان ردپای چرخۀ آب قرار گرفتند تا استفاده از آب را مورد بررسی قراردهند؛ از تولید اجزا و بسته‌بندی گرفته تا مونتاژ محصولات، تولید محصول و پایان عمر آن. UL Environment در حال پیشگام شدن در مسیر تأیید محصولات است. این تأیید بر پایۀاصول پیش‌نویس سازمان استاندارسازی بین‌المللی (ISO) و خط‌ مشی‌های ردپای آب بر محصولات، فرآیندهاو سازمان‌ها (ISO 14046) صورت می‌گیرد.

سارا گرین‌اشتین، رئیس UL Environment گفت: «از آنجا که آب یک منبع جهانی است، همۀما تحت تأثیر آن قرار می‌گیریم و در مورد روش استفاده و مدیریت آن مسئول هستیم.ثبت ردپای آب به شیوۀ UL Environment برای شرکت‌هایی مانند ال‌جی ابزاری مهیا می‌کند که این شرکت‌هاچنین مبحث محیطی مهمی را برای محصولاتشان در نظر بگیرند.»

بر اساس محاسبات ISO 14046، واحد UL Environment تأیید کرده است که مصرف آب در مرحلۀ پیش‌ساخت لباسشویی نمایانگر ۳۷ درصد چرخۀ عمر مصرف آب است. اینمحاسبات به ال‌جی کمک می‌کند فرآیندها و مواد را شناسایی کند و مصرف آب را کم کند.مرحلۀ مصرف مشتری در چرخۀ عمر لباسشویی حدود ۳۵ درصد از مصرف کلی آب است کهتأکید بر اهمیت ادامۀ تولید محصولاتی دارد که آب کمتری مصرف می‌کنند.

کریس جانگ، رئیس شرکت لوازم خانگی ال‌جی الکترونیکس امریکا، اعلامکرد: «ثبت ردپای آب به شیوۀ UL یک مرجع اصلی طرح زیست‌محیطی است و نتایج این بررسی نشان می‌دهدکه چقدر ردیابی آب در چرخۀ عمر محصول اهمیت دارد و این اهمیت تنها در مورد فازاستفاده از آن نیست. ال‌جی مفتخر است که در حوزۀ ثبت ردپای آب پیشگام است و از ایناطلاعات برای بهبود بهره‌وری آب در محصولات ما استفاده می‌کند.»

ماشین لباسشویی‌های WM8000 برای عملکرد بهتر و تجربۀ شست‌وشو با بهره‌وری بیشتر طراحی شده‌اندکه با عنوان افتخارآمیز “پربازده‌ترین محصول ۲۰۱۳″ گواهی ستارۀ انرژی (EnergyStar) را ازآژانس حفاظت محیطی امریکا کسب کرده‌اند. به عبارت دیگر، این ماشین لباسشویی بهعنوان بهترین بهترین‌ها در میان آنهایی که ستارۀ انرژی را دریافت کرده‌اند شناختهشده است. همین امر نشان‌دهندۀ پیشگام بودن ال‌جی در تولید محصولات با بازده انرژیبالاست. در واقع، یک ماشین لباسشویی با این عنوان می‌تواند معادل ۷۴ هزار بطری آب در سال، در مقایسهبا ماشین لباسشویی‌های معمول که تأییدیه ستارۀ انرژی ندارند، برای مشتریان ذخیرهکند. این مدل از فناوری مبتکرانۀ شست‌وشوی سریع (TurboWash) برخوردار است که با هر بار پر کردن ماشین ۲۰ دقیقه در زمان صرفه‌جویی می‌کندو در همین حال عملکرد پاک‌کنندگی چشمگیری نیز دارد.

اولین گواهی جدید تأیید ثبت ردپای آب UL تنها یک نمونه از پیشگامی ال‌جی در تولیدمحصولات با رویکرد محیطی بدون قربانی کردن عملکرد یا سبک است. ماشین لباسشویی‌هایال‌جی WM8000HVAوWM8000HWA اولین ماشین لباسشویی‌هایی هستند که استانداردپایداری برای ماشین لباسشویی‌های خانگی را کسب کرده‌اند که توسطULEnvironment ،CSAGroup ، انجمنسازندگان لوازم خانگی و سهام‌داران دیگر ایجاد شده است. این استانداردِ پایداریجدید تأثیرات محیطی یک محصول در ۶حوزۀ اصلی را شناسایی می‌کند: مواد، ساخت و عملکرد، انرژی و مصرف آب هنگاماستفاده، نوآوری، استفاده از مواد مصرفی و مدیریت پایان عمر.

بیش از ۷۰محصول ال‌جی در چندین طبقه‌بندی، از ماشین لباسشویی و یخچال تا تلویزیون و دستگاهتهویۀ مطبوع، عنوان ستارۀ انرژی پربازده‌ترین محصول ۲۰۱۳ را در این سال دریافت کرده‌اند.علاوه بر این، ال‌جی، با مجموع ۳۲محصول تأییدشده، از شرکای اصلی در برنامۀ تأیید محصولات بدون کربن است که انتشارگازهای گلخانه‌ای را همراه با چرخۀ عمر محصول بررسی می‌کند و برای محصولات گواهیتأییدی ارائه می‌دهد که نمایانگر خنثی کردن کربن و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ایاست.

 

به این خبر امتیاز بدهید :
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
فرق پکیج دومبدله با تک مبدله image فرق پکیج دومبدله با تک مبدله 1398/07/22

همه ی افراد برای انجام امور و کارهای روزمره از قبیل شستشو، استحمام، آشپزی به آبگرم نیاز دارند، همچنین در روزهای سرد زمستانی نیاز به وسایل گرمازا برای ایجاد گرما در محیط از احتیاجات واجب و ضروری بشمار می آید.

امتیاز:
تعداد بازدید: 17

OLED یا QLED؟ کدام یک نسبت به دیگری برتر است؟ image OLED یا QLED؟ کدام یک نسبت به دیگری برتر است؟ 1398/07/21

خرید یک تلویزیون با کیفیت تا چند سال پیش کار بسیار آسانی بود، تا چندی پیش شاید تنها تفاوت موجود در بازار به نوع طرح و برند انواع تلویزیون ختم می‌شد، اما در حال حاضر اوضاع تغییر کرده است

امتیاز:
تعداد بازدید: 16

اسمگ با ظاهری تازه در آشپزخانه  شما ظاهر می‌شود image اسمگ با ظاهری تازه در آشپزخانه شما ظاهر می‌شود 1398/07/18

شرکت اسمگ (Smeg) یکی از شرکت های ایتالیایی فعال در حوزه ی لوازم خانگی برقی است. اخیرا اسمگ به ارائه مجموعه جدیدی از لوازم آشپزخانه خود با روکش رزگلد پرداخته است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 61

موارد مهم برای داشتن لباسشویی سالم image موارد مهم برای داشتن لباسشویی سالم 1398/07/14

مراقبت از لباسشویی از جمله مواردی است که دغدغه بسیاری از افراد بوده و در واقع نگهداری صحیح از این سری محصولات خانگی به افزایش طول عمر آن ها کمک می کند. رعایت نکات ذیل می تواند عمر لباسشویی را زیاد کرده و به علاوه منجربه تمیزی بیشتر لباس هاشود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 40

گلدان هوشمند، کنترل کننده علائم حیاطی شما image گلدان هوشمند، کنترل کننده علائم حیاطی شما 1398/07/08

فروشگاه زنجیره ای والمارت در حال توسعه گلدان هوشمندی است که می تواند در خانه حرکات و علائم حیاتی ساکنان را رصد کند. حتی این گلدان قابلیت رصد پیشروی برخی بیماری ها را نیز خواهد داشت.

امتیاز:
تعداد بازدید: 50

آمازون و سامسونگ، شرکت های مورد اعتماد دنیا image آمازون و سامسونگ، شرکت های مورد اعتماد دنیا 1398/07/08

یک شرکت پژوهشی نتایج نظرسنجی خودرا در خصوص مورد اعتمادترین شرکت های فناوری منتشر کرد که بر اساس آن شرکت های سامسونگ و آمازون در صدر این جدول قرار گرفتند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 48

هوش مصنوعی در ماشین لباسشویی‌های ال جی عرضه شد image هوش مصنوعی در ماشین لباسشویی‌های ال جی عرضه شد 1398/07/08

شرکت ال جی از گسترش خط تولید ماشین لباسشویی های جدید خود با هوش مصنوعی و موتور Direct Drive خبر داد. این ماشین لباسشویی های در جلو هوشمند افزایش رفاه کاربران خود را به همراه دارند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 114