خدمات سایت


متن کامل خبر

ماجرای زنی که برای زندانی کردن زنی دیگر، عکسهای بی حجاب خودش را در شبکه مجازی منتشر کرد

آرشیو
روزنامه خراسان به نقل از یک زن که بدلیل همکاری با شوهرش در کلاهبرداری،توسط پلیس بازداشت شده است نوشت:
1393/03/24 01:37:02 ب.ظ

چند روز قبل، همسرم با نگراني خاصي وارد اتاق شد و گفت: با کار اشتباهي که کرده ام دچار مخمصه شده ام اگر کمکم نکني بايد به جرم کلاهبرداري زنداني شوم آن وقت تو و فرزند کوچکمان تنها خواهيد ماند.

همسرم درباره ماجراي کلاهبرداري ادامه داد: حدود يک ماه قبل در فضاي مجازي با زن مطلقه اي آشنا شدم که با داشتن يک فرزند و به خاطر اعتياد شوهرش از او طلاق گرفته بود. وقتي فهميدم او حدود ۷۰ ميليون تومان از مهريه اش را از طريق قانوني گرفته است، خودم را به عنوان جوان مجردي به او معرفي کردم که قصد ازدواج با او را دارد و با اين بهانه از او خواستم تا پول هايش را براي سرمايه گذاري سودآور در يک شرکت و همچنين برخي خريدهاي خواستگاري آبرومندانه در اختيار من بگذارد اما از روزي که پول هاي او را گرفتم ديگر به تلفن هايش پاسخ ندادم و ارتباطم را با او قطع کردم.

آن زن هم وقتي براي يافتن من به محل کارم رفته بود همکارانم گفته بودند که من متأهل هستم و فرزندي خردسال دارم. حالا هم نمي دانم چگونه توانسته است محل زندگي ما را پيدا کند و من الان او را سر کوچه منزلمان ديدم ولي او متوجه من نشد...!زن جوان که مقابل افسر بازجو در پليس فتاي خراسان رضوي اعتراف مي کرد در ادامه ماجرا افزود: ديگر چاره اي نداشتم، بايد براي جلوگيري از زنداني شدن شوهرم کاري مي کردم به همين خاطر هم تصميم گرفتيم «پاپوشي» درست کنيم که آن زن را روانه زندان کنيم.

آن شب با همکاري شوهرم چند عکس «بي حجاب» از خودم گرفتم و در يکي از شبکه هاي اجتماعي اينترنت منتشر کردم. روز بعد هم به پليس فتا آمديم و با معرفي آن زن به عنوان مظنون، از او به خاطر هتک حيثيت شکايت کرديم تا بدين وسيله پليس او را دستگير کند و سپس در قبال گذشت او از مبلغي که به شوهرم داده بود ما هم بابت انتشار عکس هاي بدون حجاب به او رضايت بدهيم. اما همه نقشه هاي ما زماني لو رفت که کارآگاهان پليس فتا پس از بررسي رايانه شخصي آن زن هيچ مدرکي در اين باره پيدا نکردند.

بعد از آن هم کارآگاهان وقتي در جريان ارتباط او و همسرم قرار گرفتند، رايانه ما را هم مورد بررسي قرار دادند که مشخص شد عکس ها را خودم در فضاي مجازي منتشر کرده ام و اين موضوع تنها يک «پاپوش» است. حالا که هم خودم و هم همسرم در اين ماجرا گرفتار شده ايم نمي دانم بايد چکار کنم. کاش روزي که قضيه کلاهبرداري همسرم را فهميدم که او پول زن مطلقه اي را بالا کشيده است به جاي همکاري با او و بازي با حيثيت خانوادگي ام، سعي مي کردم او را قانع کنم که پول هاي آن زن را بازگرداند.

منبع : خبرآنلاین
به این خبر امتیاز بدهید :
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
تهران بار دیگر لرزید image تهران بار دیگر لرزید 1399/03/07

لحظاتی قبل زلزله تهران را لرزاند و در نقاطی از شهر این زلزله حس شد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 116

فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها آزاد شد  image فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها آزاد شد 1399/02/10

بعد از ممنوعیت فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها و توزیع آن‌ها توسط وزارت بهداشت، حال بار دیگر توزیع آن‌ها در داروخانه‌ها آغاز شده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 180

بایدها و نبایدهای ورزش با ماسک؛ به چه نکاتی توجه کنیم؟ image بایدها و نبایدهای ورزش با ماسک؛ به چه نکاتی توجه کنیم؟ 1399/02/10

شاید کمتر کسی تصور می‌کرد ویروس کرونا تا این اندازه زندگی روزانه ما را دستخوش تغییر کند. هم اکنون تعدادی از کشورها در حال لغو قرنطینه هستند و مردم به خیابان‌ها بازمی‌گردند، اما همچنان ماسک به صورت دارند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 166

عضویت ۷.۵ میلیون دانش آموز در اپلیکیشن«شاد»؛ اینترنت این اپلیکیشن رایگان می‌شود image عضویت ۷.۵ میلیون دانش آموز در اپلیکیشن«شاد»؛ اینترنت این اپلیکیشن رایگان می‌شود 1399/01/31

با شیوع ویروس کرونا در کشورمان، مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شدند که این موضوع باعث شد آموزش و پرورش به دنبال راهی برای ایجاد ارتباط میان دانش آموزان و معلمان شود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 149

پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود image پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود 1399/01/09

بر اسس اعلام پلیس فتا بیشترین جرایم فضای مجازی در سال گذشته مرتبط با جرایم اقتصادی بوده که بیش از نیمی از آن به مساله فیشینگ برمی‌گردد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 164

آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا امروز/ تعداد مبتلایان: ۲۹۴۰۶ نفر image آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا امروز/ تعداد مبتلایان: ۲۹۴۰۶ نفر 1399/01/07

سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور از زمان شیوع این بیماری تا ظهر امروز را ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر اعلام کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 153

دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی تا پایان فروردین ۹۹ تمدید می‌شود  image دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی تا پایان فروردین ۹۹ تمدید می‌شود 1398/12/12

سازمان تأمین اجتماعی برای کاهش مراجعه‌ی حضوری افراد، تمامی دفترچه‌های درمانی دارای اعتبار تا پایان بهمن‌ماه را تا پایان فروردین ۱۳۹۹ تمدید کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 180

روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش image روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش 1392/09/01

کمپانی کره ای اگر ذره ای صداقت اپل را داشت، شاید اندکی در دل تکنولوژیست های واقعی جای می گرفت.

امتیاز:
تعداد بازدید: 6471