خدمات سایت


متن کامل خبر

وضعیت پرونده معلمی که با مشت به قفسه سینه دانش آموزش کوبید

آرشیو
رییس روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس گفت: به دنبال تنبیه بدنی یک دانش آموز هنرستانی در شیراز، صورت جلسه حادثه و پرونده این معلم خاطی به هیات رسیدگی به تخلفات اداری استان ارسال شد.
1395/08/15 10:10:27 ق.ظ

حمیدرضا شعبانی درباره تنبیه بدنی صورت گرفته از سوی هنرآموز یکی از هنرستان های شیراز گفت: دوشنبه گذشته چند نفر از دانش آموزان یکی از کلاس های این هنرستان پس از پایان زنگ ورزش، خود را با تاخیر به کلاس بعدی رساندند و از آنجا که هنرآموز (معلم) کلاس بعدی، مبحث درسی را آغاز کرده بود، این تاخیر را برنمی تابد، در این میان سوال و جوابی بین هنرآموز و دانش آموز پیش می آید و متاسفانه معلم در این خلال عصبانی شده، کنترل خود را از دست داده و با مشت ضربه ای به سینه دانش آموز می زند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه دانش آموز زنگ قبل ورزش داشت و در واقع تا حدی انرژی بدنش تحلیل رفته بود، با این ضربه احساس درد شدید در قفسه سینه می کند.

در پی این اتفاق مدیر هنرستان سریعاً به فوریتهای پزشکی اطلاع می دهد و حدود ساعت ۱۱ صبح با رسیدن نیروهای اورژانس، دانش آموز بلافاصله به بیمارستان تخصصی ارتوپدی شهید رجایی شیراز منتقل می شود.

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس افزود: بدنبال این حادثه تیمی نیز از آموزش و پرورش به بیمارستان اعزام شد که امور درمانی را پیگیری کند.

معاینات پزشکی و امدادی لازم از جمله عکسبرداری صورت گرفت و نهایتاً حوالی ساعت ۱۶ مشخص شد که دانش آموز یادشده خوشبختانه با مشکل خاصی روبرو نشده و از بیمارستان مرخص شد. وی با اشاره به اینکه خانواده این دانش آموز از آنجا که ممکن است او از نظر روحی آسیب دیده باشد، راساً پیگیر موضوع هستند، اظهار داشت: با این وجود از آنجا که سلامت دانش آموز و معلم اولویت اول و تنبیه بدنی خط قرمز ماست، در قبال چنین اتفاقی مماشات و چشم پوشی نخواهیم کرد.

به همین دلیل خود ما به جد پیگیر این موضوع هستیم و صبح فردای روز حادثه (سه شنبه ۱۱ آبان ماه) پرونده و صورت جلسه اتفاق مذکور به هیات تخلفات اداری آموزش و پرورش استان جهت بررسی و حصول نتیجه ارسال شد.

منبع : خبرآنلاین
به این خبر امتیاز بدهید :
کلمات کلیدی :
  • مدرسه,
  • اجتماعی,
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود image پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود 1399/01/09

بر اسس اعلام پلیس فتا بیشترین جرایم فضای مجازی در سال گذشته مرتبط با جرایم اقتصادی بوده که بیش از نیمی از آن به مساله فیشینگ برمی‌گردد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 164

افزایش ۹۰۰ درصدی نژادپرستی علیه چینی‌ها در شبکه‌های مجازی image افزایش ۹۰۰ درصدی نژادپرستی علیه چینی‌ها در شبکه‌های مجازی 1399/01/09

بیماری مرگباری که مثل ابری تیره بر جهان سایه افکنده از چین شروع شد و همین عامل باعث افزایش چشمگیر نژادپرستی علیه این کشور در شبکه های اجتماعی شده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 162

دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی تا پایان فروردین ۹۹ تمدید می‌شود  image دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی تا پایان فروردین ۹۹ تمدید می‌شود 1398/12/12

سازمان تأمین اجتماعی برای کاهش مراجعه‌ی حضوری افراد، تمامی دفترچه‌های درمانی دارای اعتبار تا پایان بهمن‌ماه را تا پایان فروردین ۱۳۹۹ تمدید کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 180

پروازهای ایران به چین برخلاف دستور مبنی‌بر تعلیق، متوقف نشد image پروازهای ایران به چین برخلاف دستور مبنی‌بر تعلیق، متوقف نشد 1398/11/15

درحالی‌که دیروز وزیر بهداشت از توقف سفرها به چین خبر داد، پروازهای یک خط هوایی به این کشور هنوز برقرار است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 245

پلیس فتا: پرونده‌های مربوط به سایت‌های دیوار و شیپور در شورای حل اختلاف رسیدگی می‌شود image پلیس فتا: پرونده‌های مربوط به سایت‌های دیوار و شیپور در شورای حل اختلاف رسیدگی می‌شود 1398/10/15

رییس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: مراجع قضایی در تهران اعلام کرده‌اند که در سال جاری پرونده‌های قضایی مرتبط با سایت‌های دیوار و شیپور باید در شوراهای حل اختلاف رسیدگی شود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 274

دستور فیلترینگ سایت‌های فروش پایان‌نامه صادر شد  image دستور فیلترینگ سایت‌های فروش پایان‌نامه صادر شد 1398/10/02

به‌گفته‌ی مدیر کل حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، بازپرسی قوه‌ی قضائیه دستور فیلترینگ سایت‌های خرید و فروش پایان‌نامه و مقاله را صادر کرده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 270

ماسک‌ها می توانند به کاهش اثرات منفی حاصل از آلودگی هوا کمک کنند؟  image ماسک‌ها می توانند به کاهش اثرات منفی حاصل از آلودگی هوا کمک کنند؟ 1398/09/25

امروزه اکثر مردم برای کاهش اثرات ناشی از آلاینده‌های موجود در هوا از ماسک استفاده می‌کنند که بعضی از آن‌ها تاثیری در مقابله با آلودگی ندارند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 251

عاملان آزار کودک زباله‌گرد تسلیم پلیس شدند/ توضیحات پلیس  image عاملان آزار کودک زباله‌گرد تسلیم پلیس شدند/ توضیحات پلیس 1398/09/11

سخنگوی ناجا گفت : افرادی که کودک زباله گرد را به درون سطل زباله انداخته و با انتشار کلیپی در فضای مجازی موجب تشویش اذهان عمومی شده بودند وقتی عرصه را برخود تنگ دیدند امروز صبح خود را تسلیم پلیس کردند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 276

روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش image روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش 1392/09/01

کمپانی کره ای اگر ذره ای صداقت اپل را داشت، شاید اندکی در دل تکنولوژیست های واقعی جای می گرفت.

امتیاز:
تعداد بازدید: 6471