خدمات سایت


متن کامل خبر

حمله مسلحانه به دفتر یک پایگاه خبری در استان البرز

آرشیو
دفتر شبکه خبری البرز در استان البرز مورد حمله سه مهاجم قرار گرفت....
1389/11/06 12:28:08 ق.ظ

این اتفاق درحالی رخ داد که این پایگاه خبری طی یکماه گذشته به افشای برخی جریانهای اقتصادی فاسد و مشکوک در استان تازه تاسیس البرز دست زد.

شامگاه روز شنبه دو نفر بااستفاده از ساعات پایانی کار به دفتر شبکه خبری البرز مراجعه و باچاقو سردبیر سرویس استانی این پایگاه را تهدید به مرگ کرده و اقدام به تخریب برخی اموال این دفتر مینمایند.

ماجرا ازاین قرار است که این افراد به محض ورود به دفتر مذکور چاقو را زیرگلوی مسوول این دفتر قرار داده و پرسنل حاضر در دفتر را تهدید مینمایند .مقاومت سردبیر سرویس استانی این شبکه موجب میشود تا ضارب با چاقو چندین بار به وی حمله ور شده و لباسهای او را پاره نماید .

فرد دیگری که همراه ضارب بود از فرصت درگیری استفاده و مستقیما به سراغ یکی از رایانه های اصلی دفتر رفته و باقطع کابلهای آن بهمراه یک دستگاه لپ تاپ از دفتر متواری میشود.

بافریاد کارکنان دفتر که وحشت زده شده بودند یکی ازهمسایگان تلاش میکند ازخروج سارق جلوگیری نماید که موفق به اینکار نمیشود.

مسوول دفتر این پایگاه خبری با متواری شدن این دومهاجم آنها را تعقیب مینماید ولی فرد سومی که درپائین ساختمان با خودرو روشن منتظر همدستانش بود بلافاصله این افراد را با رایانه های مسروقه از محل فراری میدهد.

پس ازاین ماجرا مراتب امر طی شکایتی به مراجعه قضایی اعلام و موضوع با همکاری مناسب ناجا درحال پیگیری است.

گفتنی است این پایگاه اطلاع رسانی اخیرا با انتشار اخبار مستندی نسبت به برخی انتصابات صورت گرفته دراین استان تازه تاسیس انتقاد کرده وخواستار توجه جدی مسوولان به سوابق اجتماعی،اقتصادی وسیاسی این افراد شده است.

ازسوی دیگر افشای برخی فعالیتهای اقتصادی جریانهای سیاسی تنش هایی را برای خبرنگاران و مسوولان این شبکه طی دوهفته گذشته بهمراه داشته است .

شایان ذکر است دوماه پیش لپ تاپ دیگری از این دفتر به سرقت رفته و سه هفته قبل نیز تلاشهایی برای هک کردن سایت با شناسه های اینترنتی کرج صورت گرفت.

البرز به منظور جلوگیری از نفوذ احتمالی به بخش مدیریتی خود از روز گذشته با کاهش فعالیتهایش بخشی از دسترسی ها را قطع نموده است .

به این خبر امتیاز بدهید :
برچسب های خبر:
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
تهران بار دیگر لرزید image تهران بار دیگر لرزید 1399/03/07

لحظاتی قبل زلزله تهران را لرزاند و در نقاطی از شهر این زلزله حس شد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 46

فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها آزاد شد  image فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها آزاد شد 1399/02/10

بعد از ممنوعیت فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها و توزیع آن‌ها توسط وزارت بهداشت، حال بار دیگر توزیع آن‌ها در داروخانه‌ها آغاز شده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 172

بایدها و نبایدهای ورزش با ماسک؛ به چه نکاتی توجه کنیم؟ image بایدها و نبایدهای ورزش با ماسک؛ به چه نکاتی توجه کنیم؟ 1399/02/10

شاید کمتر کسی تصور می‌کرد ویروس کرونا تا این اندازه زندگی روزانه ما را دستخوش تغییر کند. هم اکنون تعدادی از کشورها در حال لغو قرنطینه هستند و مردم به خیابان‌ها بازمی‌گردند، اما همچنان ماسک به صورت دارند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 161

عضویت ۷.۵ میلیون دانش آموز در اپلیکیشن«شاد»؛ اینترنت این اپلیکیشن رایگان می‌شود image عضویت ۷.۵ میلیون دانش آموز در اپلیکیشن«شاد»؛ اینترنت این اپلیکیشن رایگان می‌شود 1399/01/31

با شیوع ویروس کرونا در کشورمان، مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شدند که این موضوع باعث شد آموزش و پرورش به دنبال راهی برای ایجاد ارتباط میان دانش آموزان و معلمان شود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 145

پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود image پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود 1399/01/09

بر اسس اعلام پلیس فتا بیشترین جرایم فضای مجازی در سال گذشته مرتبط با جرایم اقتصادی بوده که بیش از نیمی از آن به مساله فیشینگ برمی‌گردد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 154

افزایش ۹۰۰ درصدی نژادپرستی علیه چینی‌ها در شبکه‌های مجازی image افزایش ۹۰۰ درصدی نژادپرستی علیه چینی‌ها در شبکه‌های مجازی 1399/01/09

بیماری مرگباری که مثل ابری تیره بر جهان سایه افکنده از چین شروع شد و همین عامل باعث افزایش چشمگیر نژادپرستی علیه این کشور در شبکه های اجتماعی شده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 154

آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا امروز/ تعداد مبتلایان: ۲۹۴۰۶ نفر image آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا امروز/ تعداد مبتلایان: ۲۹۴۰۶ نفر 1399/01/07

سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور از زمان شیوع این بیماری تا ظهر امروز را ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر اعلام کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 148

دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی تا پایان فروردین ۹۹ تمدید می‌شود  image دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی تا پایان فروردین ۹۹ تمدید می‌شود 1398/12/12

سازمان تأمین اجتماعی برای کاهش مراجعه‌ی حضوری افراد، تمامی دفترچه‌های درمانی دارای اعتبار تا پایان بهمن‌ماه را تا پایان فروردین ۱۳۹۹ تمدید کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 174

روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش image روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش 1392/09/01

کمپانی کره ای اگر ذره ای صداقت اپل را داشت، شاید اندکی در دل تکنولوژیست های واقعی جای می گرفت.

امتیاز:
تعداد بازدید: 6460