خدمات سایت

اخبار اقتصاد


تصویر ۳ روش هوشمندانه برای خواندن ذهن مشتریان ۳ روش هوشمندانه برای خواندن ذهن مشتریان 1395/09/26 آرشیو

به کمک این سه روش هوشمندانه، می‌توانید به جمع‌آوری اطلاعات از مشتریانتان بپردازید و با نگارش پیام‌های تبلیغاتی اغواکننده، مقاومت آن‌ها را در برابر خرید کالا یا خدماتتان در هم بشکنید.

امتیاز:
تعداد بازدید: 487

تصویر از چه افرادی در محیط کار باید اجتناب کنیم؟ از چه افرادی در محیط کار باید اجتناب کنیم؟ 1395/09/20 آرشیو

در زندگی همه ی ما افرادی وجود دارند که ضررشان بیش تر از سودشان است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 497

تصویر ۲۱ عادت در برنامه روزانه مدیران موفق ۲۱ عادت در برنامه روزانه مدیران موفق 1395/04/23 آرشیو

مدیران موفق برای رسیدن به خواسته‌های خود قوانینی دارند. این قوانین شامل عادت‌های ساده روزانه هم می‌شود. ۲۱ مدیر موفق از کارهای ساده‌ای که با انجامشان به موفقیت رسیده‌اند را برای شما بازگو می‌کنند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 270

تصویر رهبران بزرگ چگونه کارمندان پربازده و فوق العاده‌ی خود را راضی نگه می دارند؟ رهبران بزرگ چگونه کارمندان پربازده و فوق العاده‌ی خود را راضی نگه می دارند؟ 1395/02/15 آرشیو

اگر از رهبران با درایت حوزه ی کسب و کار بپرسید ارزشمند ترین دارایی شان کدام است، به شما خواهند گفت کارکنانشان. با این وجود علت ترک محل کار ۵۰ درصد از کارکنان، رابطه ی آنها با رئیسشان است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 574

تصویر ۴ مورد از نقایصی که جلوی بهره وری تیم فروش شما را می گیرند ۴ مورد از نقایصی که جلوی بهره وری تیم فروش شما را می گیرند 1395/02/12 آرشیو

اغلب فروشنده ها این روزها با چندین تب باز روی مرورگر خود باید مدام میان ایمیل، تقویم، لینکدین، سیلزفورس، تلفن هوشمند و میلیونها ابزار فروش دیگری که برای «کمک» به آنها ساخته شده در رفت و آمد باشند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 548

تصویر افراد با حقوق زیر 1.5 میلیون تومان کارت خرید کالا می ‌گیرند افراد با حقوق زیر 1.5 میلیون تومان کارت خرید کالا می ‌گیرند 1395/02/07 آرشیو

مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت با بیان این که بانکهای ملی، صادرات و رفاه کارگران، بانکهای عامل در اجرای طرح فروش اقساطی کالا هستند گفت: حداکثرحقوق دریافتی شرکت کنندگان در طرح کارت اعتباری کالا ۱.۵ میلیون تومان است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 869

تصویر ۸ مشوق بسیار اثربخش برای داشتن کارمندانی شاداب و رضایتمند ۸ مشوق بسیار اثربخش برای داشتن کارمندانی شاداب و رضایتمند 1395/02/05 آرشیو

اگر به دنبال این هستید که عناصری از فرهنگ مدرن و در حال تغییر و تحول کسب و کار را به دفتر کار خود بیاورید، می توانید هر از گاهی به کارگیری یکی از ایده های مقرون به صرفه را مد نظر قرار دهید.

امتیاز:
تعداد بازدید: 382

تصویر چه رفتارهایی را باید از ثروتمندان یاد بگیریم؟ چه رفتارهایی را باید از ثروتمندان یاد بگیریم؟ 1395/02/04 آرشیو

فرصت امروز نوشت:در مقاله‌ای از سایت life style-conseil، به20 تفاوت رفتاری ثروتمندان و آدم‌های معمولی اشاره شده که آیا به پولدار شدن آنها کمکی کرده است یا خیر.

امتیاز:
تعداد بازدید: 809

تصویر ۶ عادت برجسته خوش صحبت ترین انسان های روی زمین ۶ عادت برجسته خوش صحبت ترین انسان های روی زمین 1395/01/29 آرشیو

برخی از افراد استعداد عجیبی در صحبت کردن دارند و می توانند با هر کسی در مورد هر چیزی صحبت کنند. این در حالی است که برخی دیگر حتی در صحبت های کوتاه روزمره نیز دچار مشکل می شوند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 456

تصویر 7 نکته برای میلیونر شدن 7 نکته برای میلیونر شدن 1394/12/08 آرشیو

میلیونر شدن حالا دیگر آسان‌تر از قبل شده است درحالی‌که بسیاری از مردم میلیونر شدن را غیرممکن و شانسی می‌دانند. به اعتقاد آنها شما باید در خانواده‌ای پولدار متولد شده باشید.

امتیاز:
تعداد بازدید: 581


پربازدیدترین اخبار
پرامتیازترین اخبار