خدمات سایت


متن کامل خبر

مرد شیشه ای پسر8ساله اش را به پارک برد و با ضربات متعدد چاقو کشت

آرشیو
نوید کوچولو وقتی شنید با پدرش به موتورسواری می‌روند هیجان‌زده شد و هیچ کس تصور نمی‌کرد پسرک در توهم شیشه‌ پدر به قتل برسد.
1393/10/22 11:00:38 ق.ظ

ساعت 4.5 عصر 17 دی‌ماه وقتی مادربزرگی پسر 8ساله ای به نام نوید در کلانتری 152 خانی‌آباد ادعا کرد که پسر 34ساله‌اش به نام «حامد» به بهانه گردش نوه اش را از خانه بیرون برده و با دستان خون‌آلود  در حالی که پسرش همراهش نبود بازگشته است یک سناریوی تلخ کلید خورد. مأموران وقتی از مادربزرگ این پسربچه شنیدند که کفش‌ها و حتی پلاک موتور حامد خون‌آلود بود به خانه این مرد مرموز که با جدایی از همسرش نزد مادرش زندگی می‌کرد رفتند و وی را دستگیر کردند.
داستان عجیب
مأموران که از نزدیک آثار خون را روی لباس‌ها و موتور حامد دیده بودند قتی از وی که در توهم شیشه بود بازجویی کردند داستان عجیبی شنیدند. حامد گفت که نوید کوچولو را گروهی چاقوکش ربوده‌اند و وی وقتی در خیابان نیلوفر با آنان درگیر شده بود یکی از آدم‌ربایان را با چاقو زخمی کرده اما نتوانسته از ربوده‌شدن پسرک جلوگیری کند.با این ادعاها کارآگاهان به خیابان نیلوفر اعزام شدند و به تحقیقات پرداخته و شنیدند هیچ‌کس صحنه‌ای از کودک‌ربایی و درگیری خونین را ندیده است.حامد سکوت کرده بود و به داستان دروغین خود اصرار داشت تا اینکه مشخصات پسرک برای ردیابی در سیستم جامع پلیس ثبت شد و ساعت 8.5 شب 17 دی ماه بود که مأموران گشت پلیس راهور منطقه 19 تهران با جسد پسربچه‌ای در فضای سبز واقع در زیر پل شهید صنیع‌خانی روبه‌رو شدند.وقتی مأموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران خود را بالای سر جسد پسرک رساندند در بررسی مشخصات آن دریافتند که جسد متعلق به نوید 8 ساله است.
معاینه جسد نوید کوچولو نشان داد که وی با ضربات چاقو به قتل رسیده و هیچ شکی نیست که حامد در توهم شیشه‌ای وی را به قتل رسانده است.این در حالی بود که پدر نوید کوچولو هنوز تحت‌ تأثیر شیشه بود و مرتب از ربوده شدن پسرک می‌گفت و اینکه اطلاعی از سرنوشت وی ندارد.کارآگاهان در شاخه دیگری از تجسس‌ها پی بردند که مادر نوید کوچولو به واسطه اعتیاد شدید شوهرش به شیشه از وی جدا شده است و از آن به بعد مادربزرگ مراقبت از نوید را برعهده داشت.از سوی دیگر مشخص شد که حامد بتازگی موتور آپاچی سفیدرنگ خریده و روز جنایت به بهانه گردش با نوید کوچولو وی را که از موتورسواری خوشش می‌آمد صدا کرده و با خود برده تا در توهم شیشه‌ای دست به جنایت تلخی بزند.
بنابر این گزارش، حامد در بازداشت به سر می‌برد تا تأثیرات شیشه و توهم آن از بین رفته و از جنایت رازگشایی کند.
منبع : خبر آنلاین
به این خبر امتیاز بدهید :
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
تهران بار دیگر لرزید image تهران بار دیگر لرزید 1399/03/07

لحظاتی قبل زلزله تهران را لرزاند و در نقاطی از شهر این زلزله حس شد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 116

فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها آزاد شد  image فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها آزاد شد 1399/02/10

بعد از ممنوعیت فروش ماسک و دستکش در داروخانه‌ها و توزیع آن‌ها توسط وزارت بهداشت، حال بار دیگر توزیع آن‌ها در داروخانه‌ها آغاز شده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 180

بایدها و نبایدهای ورزش با ماسک؛ به چه نکاتی توجه کنیم؟ image بایدها و نبایدهای ورزش با ماسک؛ به چه نکاتی توجه کنیم؟ 1399/02/10

شاید کمتر کسی تصور می‌کرد ویروس کرونا تا این اندازه زندگی روزانه ما را دستخوش تغییر کند. هم اکنون تعدادی از کشورها در حال لغو قرنطینه هستند و مردم به خیابان‌ها بازمی‌گردند، اما همچنان ماسک به صورت دارند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 166

عضویت ۷.۵ میلیون دانش آموز در اپلیکیشن«شاد»؛ اینترنت این اپلیکیشن رایگان می‌شود image عضویت ۷.۵ میلیون دانش آموز در اپلیکیشن«شاد»؛ اینترنت این اپلیکیشن رایگان می‌شود 1399/01/31

با شیوع ویروس کرونا در کشورمان، مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شدند که این موضوع باعث شد آموزش و پرورش به دنبال راهی برای ایجاد ارتباط میان دانش آموزان و معلمان شود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 149

پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود image پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود 1399/01/09

بر اسس اعلام پلیس فتا بیشترین جرایم فضای مجازی در سال گذشته مرتبط با جرایم اقتصادی بوده که بیش از نیمی از آن به مساله فیشینگ برمی‌گردد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 164

آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا امروز/ تعداد مبتلایان: ۲۹۴۰۶ نفر image آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا امروز/ تعداد مبتلایان: ۲۹۴۰۶ نفر 1399/01/07

سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور از زمان شیوع این بیماری تا ظهر امروز را ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر اعلام کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 153

دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی تا پایان فروردین ۹۹ تمدید می‌شود  image دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی تا پایان فروردین ۹۹ تمدید می‌شود 1398/12/12

سازمان تأمین اجتماعی برای کاهش مراجعه‌ی حضوری افراد، تمامی دفترچه‌های درمانی دارای اعتبار تا پایان بهمن‌ماه را تا پایان فروردین ۱۳۹۹ تمدید کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 180

روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش image روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش 1392/09/01

کمپانی کره ای اگر ذره ای صداقت اپل را داشت، شاید اندکی در دل تکنولوژیست های واقعی جای می گرفت.

امتیاز:
تعداد بازدید: 6471