خدمات سایت


متن کامل خبر

دور ریختنی های آشپزخانه کدامند؟

وسایل و تجهیزات آشپزخانه عمر مفیدی دارند که پس از آن دیگر مناسب مصرف کردن نخواهند بود و به دلایل مختلف آسیب زننده هستند.
1397/09/14 07:17:10 ب.ظ
تعداد بازدید: 80 , تعداد آرا:0

وسایل و تجهیزات آشپزخانه عمر مفیدی دارند که پس از آن دیگر مناسب مصرف کردن نخواهند بود و به دلایل مختلف آسیب زننده هستند.از این رو بهتر است آن ها را دور انداخته و وسایل جدیدی را جایگزینشان کنید.

1.اسفنج های ظرفشویی

اسفنج های ظرفشویی پس از اینکه تکه های غذا در آن گیر کند برای استفاده مناسب نخواهد بود زیرا می توان انواع باکتری و قارچ را می توان در تکه های غذای گیر رده در آن که این باکتری ها ممکناست ظرف دیگر را نیز آلوده کنند.

2.ظروف چینی لب پر شده

این ظروف هنگام شستن یا نوشیدن آب و غیره می تواند پوست شما را ببرد و به شما اسیب بزند.از این رو بهتر است آن ها را دور ریخته و به تهیه ظروف نو فکر کنید.

3.ظروف سرامیکی قدیمی

ممکن است شاهد کمرنگ تر شدن این ظروف و یا کدر شدن رنگ آن ها بوده باشید.این رنگ ها به مرور ممکن است موادی سمی را به غذا و سپس به بدن شما وارد کند که با دور ریختن آن ها می توانید از این امر جلوگیری کنید.

4.گیاهان دارویی

گیاهان دارویی قدیمی نیز تاریخ انقضا دارند که کمتر کسی به این مورد توجه می کند.برگ های این گیاهان پس از مدتی رنگ های خاکستری به خود می گیرند که نشان از غیر قابل مصرف بودن آن ها دارد.

5.توری های غربال کردن

الک یا توری های غربال کردن پس از سوراخ شدن کارایی خود را از دست خواهند داد و ذرات ریز و درشت را به غذای شما راه خواهند داد.حتی یک پارگی نیز کافی است تا کارایی این وسیله از دست برود.به همین دلیل توصیه می شود این وسیله را بیش از این در آشپزخانه تان نگه ندارید.

به این خبر امتیاز بدهید :
برچسب های خبر:
کلمات کلیدی :
  • لوازم آشپزخانه,
  • کالا,
  • وسایل اضافی آشپزخانه,
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
محبوب ترین اپلیکیشن های 2018 اپل را بشناسید image محبوب ترین اپلیکیشن های 2018 اپل را بشناسید 1397/09/27

شبکه‌های اجتماعی دوباره در صدر فهرست پردانلودترین اپلیکیشن‌های سال جای گرفتند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 8

شایعه های جدید در مورد اینستاگرام را شنیده اید؟ image شایعه های جدید در مورد اینستاگرام را شنیده اید؟ 1397/09/27

محبوبیت بالای اینستاگرام موجب شده تا شایعات زیادی هم پیرامون آن ایجاد شود، متاسفانه توجه کردن به شایعات می‌تواند مانع استفاده شما از تمام امکانات آن شود. در این مقاله، تعدادی از شایعه‌های موجود درباره این شبکه اجتماعی بزرگ را بیان خواهیم کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 7

تلویزیون رولی ال جی در آستانه ورود به بازار image تلویزیون رولی ال جی در آستانه ورود به بازار 1397/09/27

شرکت ال جی دیسپلی از فروش تلویزیون های رول شونده خود یه عنوان کالای مصرفی مشتریان در سال آینده خبر داد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 9

کارت سوخت از اول دی ماه لازم است image کارت سوخت از اول دی ماه لازم است 1397/09/26

دولت از دی‌ماه کارت سوخت را اجرایی می‌کند. هیچ محدودیتی برای عرضه سوخت در جایگاه‌ها وجود ندارد و قیمت سوخت افزایش نمی‌یابد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 27

آشنایی با برند برتر تولید تجهیزات جوجه کشی و مرغداری image آشنایی با برند برتر تولید تجهیزات جوجه کشی و مرغداری 1397/09/21

کدام دستگاه جوجه کشی بهتر است : صنعت جوجه کشی در طول تاریخ دستخوش تغییرات زیادی شده و همانند هر صنعت دیگری با پیشرفت های زیادی رو به رو شده است...

امتیاز:
تعداد بازدید: 121