خدمات سایت


متن کامل خبر

بهترین آموزشگاه نصب پکیج دیواری کدام است؟

امروزه در اکثر ساخت و سازهای جدید به جای تاسیسات گرمایشی سنتی و پرمصرف از شیوه های بروز مثل نصب پکیج دیواری استفاده می شود. به همین دلیل افرادی که در دوره آموزش نصب پکیج دیواری شرکت می کند می توانند کار نصب پکیج در ساختمان های مختلف را انجام دهند. دوره نصب پکیج در آموزشگاه های مختلفی برگزار می شود، و بهتر است برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه ای به بهترین آموزشگاه نصب پکیج مراجعه شود.
1399/03/08 08:31:11 ب.ظ

همانطور که اشاره شد امروزه با توجه به کارایی و مزایای بسیار پکیج دیواری در مقایسه با دیگر سیستم های گرمایشی تقاضا برای نصب پکیج دیواری در حال افزایش است و در آینده کمتر ساختمانی را می توان دید از این سیستم گرمایشی استفاده نکند.

با افزایش تقاضا برای خرید پکیج دیواری تقاضا برای نصب آن نیز افزایش خواهد یافت. از آنجایی که نصب پکیج دیواری امری تخصصی می باشد و نصب اشتباه آن ممکن است خسارات بسیاری را به همراه بیاورد بنابراین افراد برای نصب پکیج به دنبال متخصصی حرفه ای بوده تا به بهترین صورت پکیج دیواری را نصب نماید.

 به همین دلیل افرادی که دوره آموزش نصب پکیج دیواری را گذرانده اند می توانند از این فرصت استفاده کرده و کار نصب پکیج در ساختمان های مختلف را انجام دهند. دوره آموزش نصب پکیج دیواری در حال حاضر در آموزشگاه های متفاوتی در سراسر کشور برگزار می شود که باید برای طی نمودن این دوره حتما به مراکز تخصصی و البته کاملا حرفه ای مراجعه شود.

بهترین آموزشگاه نصب پکیج کدام است؟

همانطور که اشاره شد امروزه آموزشگاه های متعددی در سراسر کشور دوره های نصب پکیج را برگزار می نمایند. اما تنها تعداد اندکی از این آموزشگاه ها دوره های فوق را به صورت تخصصی و عملی برگزار می نمایند. بنابراین پیش از ثبت نام می بایست به بررسی آموزشگاه های فعال در این حوزه پرداخته و بهترین آموزشگاه را برای گذراندن دوره آموزشی فوق انتخاب نمایید.

آموزشگاه فنون برق در تهران یکی از بهترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره های نصب پکیج دیواری است که به صورت کاملا تخصصی و عملی زیرنظر سازمان فنی حرفه ای دوره فوق را برگزار می نماید. در این دوره آموزشی کارآموزان علاوه بر آموزش تئوری به صورت کاملا عملی و در کارگاه های مجهز کلیه مباحث مربوط به نصب پکیج دیواری را فرا می گیرند.

از آنجایی که دوره های این آموزشگاه به صورت کاملا عملی بوده و کارآموزان تمام مطالب آموزشی را زیر نظر اساتید باتجربه تمرین می نمایند، به راحتی و بدون استرس می توانند وارد بازار کار شده و همانند نصاب باسابقه و حرفه ای به نصب انواع برندهای پکیج بپردازند.

این آموزشگاه دوره نصب پکیج را با هدف ورود متخصصانی حرفه ای برای ورود به بازار کار پردرآمد پکیج دیواری برگزار می نماید. در همین راستا در تلاش است تا شرایطی را فراهم آورد تا کلیه علاقه مندان از سراسر کشور بتوانند در این دوره ثبت نام نماید. به طور مثال برای علاقه مندانی که ساکن استان تهران نیستند خوابگاه هایی در نزدیکی محل برگزاری دوره تدارک دیده است، همچنین با برگزاری دوره در ساعات منعطف این امکان را فراهم کرده است تا افراد شاغل که علاقه مند به حضور در این دوره آموزشی می باشند بتوانند در دوره فوق ثبت نام نمایند.

در دوره نصب پکیج فنون برق چه مطالبی آموزش داده می شود؟

در این دوره آموزشی به صورت کاملا تخصصی کلیه مراحل و نکات مربوط به نصب انواع برندهای پکیج دیواری آموزش داده می شود. برخی از سرفصل های آموزشی در این دوره عبارتند از:

 • آموزش نصب پکیج دیواری و راه اندازی آنها به صورت کاملا عملی
 • آموزش شناخت و تست قطعات پکیج دیواری
 • آمورش تشخیص محل و محاسبات مربوط به نصب پکیج
 • آموزش محاسبات مربوط به دودکش در پکیج های فن دار و بدون فن
 • معرفی افراد و مرکز جذب نیرو
 • آموزش کاربردی ترین روشهای ورود به بازار کار جهت درآمد زایی
 • آموزش لوله کشی پکیج
 • و بسیاری از مطالب آموزشی دیگر

آموزشگاه فنون برق به عنوان بهترین آموزشگاه نصب پکیج علاوه بر دوره فوق دوره های متعدد دیگری را که از درآمد بالایی نیر برخوردار می باشند، برگزار می نماید. در ادامه به صورت مختصر به بررسی و معرفی این دوره ها خواهیم پرداخت.

 

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیر لوازم خانگی یک دوره تخصصی است که هدف از برگزاری آن تربیت نیروهایی است که بتوانند به صورت تخصصی انواع لوازم خانگی را تعمیر کرده و وارد بازار کار شغل تعمیرات لوازم خانگی شوند. همانطور که می دانید امروزه در هر خانه لوازم خانگی متعددی وجود دارد که خرابی در همه آنها امری عادی است که بر اثر شرایط مختلف رخ می دهد.

 همچنین بالا رفتن قیمت لوازم خانگی باعث شده که افراد به تعمیر این وسایل بیش از پیش روی آورند و برای رفع مشکل لوازم خانگی و یا به عبارت بهتر تعمیر آنها، از تعمیر کاران لوازم خانگی کمک بگیرند. در چنین شرایطی افرادی که مهارت لازم در تعمیرات انواع لوازم خانگی را از طریق گذارندن دوره های لوازم خانگی کسب کرده باشند می توانند به نیاز افراد پاسخ داده و به درآمدزایی بپردازند.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنون برق دوره ای است که به صورت کاملا تخصصی و عملی در کارگاه های مجهز برگزار می شود. در این دوره صفر تا صد تعمیرات انواع لوازم خانگی آموزش داده می شود. کارآموزان این دوره آموزشی در مدت کوتاهی همانند متخصص و تعمیرکاری ماهر تخصص لازم برای تعمیرات انواع لوازم خانگی را به دست آورده و می توانند وارد بازار کار تعمیرات لوازم خانگی شوند.

دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

همانطور که می دانید امروزه بردهای الکترونیک از مهم ترین قطعات در لوازم برقی بوده و اکثر لوازم برقی دارای بردهای الکترونیکی هستند که امورات کاری آنها به وسیله جریاناتی که در بردها تعریف شده انجام می گیرد. یک وسیله برقی به دلایل مختلفی ممکن است از قسمت برد الکتریکی دچار آسیب دیدگی شود و در این صورت عملکرد کاری آن غیر ممکن و یا دچار اختلال می شود. برای رفع این مشکل لازم است به افرادی مراجعه شود که بتوانند مشکل را تشخیص دهند.

از آنجایی که برد الکترونیک بسیار پیچیده و حساس است بنابراین کار تعمیرات و عیب یابی آن را باید به تعمیرکاران حرفه ای و متخصص در این زمینه واگذار کرد.  در نتیجه می توان آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی را یک دوره درآمدزا دانست که با توجه به پیشرفت روزافزون لوازم الکترونیکی از آینده روشنی برخوردار است.

دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی فنون برق به صورت کاملا تخصصی و عملی در کارگاه های مجز می گردد. اساتید با تجریه و متخصص این حوزه به صورت حرفه ای کلیه مباحث مربوط به تعمیرات انواع بردهای الکترونیک را به کارآموزان آموزش داده و آنها را برای ورود موفقیت آمیز به بازار کار این شغل آماده می کنند.

آموزشگاه فنون برق بهترین انتخاب برای گذراندن دوره های برق و الکترونیک

آموزش نصب پکیج، تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات بردهای الکترونیکی و بسیاری از دیگر دوره های فنی در مجتمع فنون برق توسط بهترین اساتید ایران و در کارگاه هایی با بروزترین تجهیزات آموزشی، در بالاترین سطح کیفی و بهترین قمیت برگزار می شود.

آموزشگاه فنون برق در زمره مراکز معتبر کشور در زمینه برگزاری دوره های مختلف به شمار می رود و مدرک اعطایی آن در سراسر کشور از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. شما نیز از سراسر کشور می توانید در دوره های آموزشی آن شرکت کنید. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی مجتمع فنون برق به آدرس اینترنتی www.fonoonbargh.com مراجعه نمایید یا با شماره 02166576476 تماس حاصل نمایید.

منبع :
به این خبر امتیاز بدهید :
برچسب های خبر:
کلمات کلیدی :
 • آموزش تعمیرات لوازم خانگی,
 • آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی,
 • آموزش نصب پکیج دیواری,
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
معروف ترین فروشگاه های عمده فروشی کالای دیجیتال در ایران image معروف ترین فروشگاه های عمده فروشی کالای دیجیتال در ایران 1399/04/11

معروف ترین فروشگاه های عمده فروشی کالای دیجیتال در ایران را می‌شناسید؟ برای مغازه‌داران و ویزیتورها آشنایی با بهترین فروشگاه های اینترنتی پخش عمده با قیمت همکار قطعا مفید است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 41

مزیت استفاده از سرور های نسل دهم اچ پی چیست ؟ image مزیت استفاده از سرور های نسل دهم اچ پی چیست ؟ 1399/04/08

ما در عصری زندگی میکنیم که سرشار از تقاطعات دیجیتالی میباشد و فراگیر تر شدن Big Data ، پویایی اطلاعات ، اینترنت اشیا و تکنولوژی های وابسته به پردازش های ابری کسب و کار شرکت و کمپانی ها را به راهی جدید و جذاب میکشاند .

امتیاز:
تعداد بازدید: 70

رک چیست؟ آشنایی با کاربرد رک در شبکه image رک چیست؟ آشنایی با کاربرد رک در شبکه 1399/04/07

رک محفظه ای است که معمولا از جنس فلز یا پلاستیک فشرده ساخته میشود. کامپیوتر سرور یا متعلقات شبکه مانند سوییچ، روتر، مودم و …

امتیاز:
تعداد بازدید: 90

موارد کاربرد کارت بازرگانی و کد اقتصادی image موارد کاربرد کارت بازرگانی و کد اقتصادی 1399/03/31

به منظور تجارت و واردات و صادرات کالا در ایران اخذ کارت بازرگانی در قوانین جمهوری اسلامی الزامی می باشد و فقط بازرگانانی می‌توانند واردات و صادرات کالا داشته باشند و فعالیت کنند که کارت بازرگانی داشته باشند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 153

هر آنچه باید در مورد سوناتا بدانید image هر آنچه باید در مورد سوناتا بدانید 1399/03/31

با رونق گرفتن بازار فروش خودروهای سدان، شرکت کره‌ای هیوندای نیز با عرضه محصولاتی نظیر سوناتا خود را به بازار رقابت رساند. عرضه سوناتا از سال 1985 شروع‌شده و به دلیل استقبال خوب خریداران در سراسر جهان تا به امروز ادامه دارد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 191

نکاتی که باید در هنگام خرید سرور اختصاصی ایران رعایت کرد image نکاتی که باید در هنگام خرید سرور اختصاصی ایران رعایت کرد 1399/03/19

سرور اختصاصی ایران یک نوع سرور است توانسته ویژگی های برتری را از خود به اشتراک بگذارد، اما در هنگام خرید آن باید نکات مختلفی در در نظر گرفته شود. هزینه و امنیت آن دو نمونه از مهم ترین موارد موجود هستند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 1111

بهترین آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی کدام است؟ image بهترین آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی کدام است؟ 1399/03/08

امروزه لوازم خانگی از پرکاربردترین لوازم در هر خانه می باشد که از تنوع و گستردگی بالایی برخوردار می باشد. امروزه با توجه به پیچیده شدن تکنولوژی به کار برده شده در لوازم خانگی همچنین افزایش قیمت آن تقاضا برای تعمیرات آن رو به افزایش است. همین امر باعث شده است تا دوره های تعمیرات لوازم خانگی پرطرفدار بوده و افراد بسیاری در آن ثبت نام نمایند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 347

کیفیت در خرید انواع همزن بوش، قهوه ساز بوش و مخلوط کن بوش image کیفیت در خرید انواع همزن بوش، قهوه ساز بوش و مخلوط کن بوش 1399/02/29

لوازم خانگی بوش بسیار متنوع هستند، چرا که این شرکت علاوه بر تولید انواع جاروبرقی، ظرفشویی، لباسشویی، هود، فر و ... اقدام به تولید لوازم کوچک ولی ضروری منزل از جمله انواع همزن بوش، قهوه ساز بوش و مخلوط کن بوش نموده است که ...

امتیاز:
تعداد بازدید: 444

تاریخچه مختصر کنسول ها و بررسی و مقایسه کنسول بازی PS4 Pro با X-Box One X image تاریخچه مختصر کنسول ها و بررسی و مقایسه کنسول بازی PS4 Pro با X-Box One X 1399/02/26

در سال 1972 وسیله ای به بازار آمد که اولین کنسول بازی خانگی بود که با یک کابل به تلویزیون متصل می شد. نام این کنسول بازی Magnavox Odyssey بود که اولین بازی آن پینگ پونگ بود ...

امتیاز:
تعداد بازدید: 781

 مانتو اداری باعث ایجاد نظم و یکپارچگی در محیط کار image مانتو اداری باعث ایجاد نظم و یکپارچگی در محیط کار 1399/02/13

پوشش و فرم اداری یکسان باعث افزایش اعتبار و برندینگ یک سازمان می شود. فرم اداری و مانتو اداری طراحی شده بر اساس سیاست های یک شرکت علاوه بر جلب اعتماد مشتریان در ایجاد رضایت و یکدستی بیشتر کارمندان نیز تاثیر مثبت دارد. انتخاب یک مانتو اداری ایده آل دارای فاکتورهایی مثل جنس، رنگ و سایز است که برای داشتن مجموعه ای متناسب باید به آن ها توجه کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 488