خدمات سایت


متن کامل خبر

بهترین آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی کدام است؟

امروزه لوازم خانگی از پرکاربردترین لوازم در هر خانه می باشد که از تنوع و گستردگی بالایی برخوردار می باشد. امروزه با توجه به پیچیده شدن تکنولوژی به کار برده شده در لوازم خانگی همچنین افزایش قیمت آن تقاضا برای تعمیرات آن رو به افزایش است. همین امر باعث شده است تا دوره های تعمیرات لوازم خانگی پرطرفدار بوده و افراد بسیاری در آن ثبت نام نمایند.
1399/03/08 08:39:48 ب.ظ

همانطور که اشاره شد امروزه لوازم خانگی از تنوع و گستردگی بسیاری برخوردار بوده و تکنولوژی به کار گرفته شده در آن نیز روز به روز در حال توسعه می باشد. پیچیده شدن تکنولوژی در لوازم خانگی کار تعمیرات آن را سخت و تخصصی کرده است. همچنین در سال های اخیر با توجه به نوسانات ارز قیمت لوازم خانگی افزایش چشم گیری داشته و این افزایش قیمت باعث شده است تا افراد در صورت بروز مشکل در لوازم خانگی به دنبال تعمیر عیب به وجود آمده در مقایسه با تعویض آن باشند.

همه این موارد نشان از بازار خوب و پر رونق تعمیرات لوازم خانگی می دهد. بازار کار پردرآمد تعمیرات لوازم خانگی باعث شده است تا تقاضا برای گذراندن دوره های تعمیرات لوازم خانگی افزایش یافته و به دنبال این افزایش تقاضا آموزشگاه های فنی بسیاری دوره های تعمیرات لوازم خانگی را برگزار نمایند.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی دوره ای است که مراکز مختلفی در سراسر کشور آن را برگزار می کنند. ورود موفق به بازار کار این رشته دارای شرایطی است که یکی از آنها داشتن مهارت و تخصص حرفه ای و مدرک معتبر است. به همین دلیل توصیه می شود برای گذراندن دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به مراکز تخصصی، حرفه ای و معتبر مراجعه شود.

زیرا متاسفانه برخی از آموزشگاه ها تنها به صورت آکادمیک به آموزش مباحث مربوطه پرداخته و این امر باعث می شود که کارآموزان پس از پایان دوره نتوانند وارد بازار کار شده و درآمدزایی داشته باشند.

بهترین آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی کدام است؟

همانطور که اشاره شد شرط لازم برای ورود موفق به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی داشتن مهارت و تخصص لازم در تعمیرات انواع لوازم خانگی است. به همین دلیل می بایست دوره های تعمیر لوازم خانگی را در آموزشگاه سپری کرد که به صورت حرفه ای و کاملا عملی کلیه مباحث و نکات مربوط به تعمیرات انواع لوازم خانگی را آموزش می دهند.

با بررسی های صورت گرفته بر روی آموزشگاه های فعال در این زمینه به این نتیجه رسیدیم که آموزشگاه فنی برق از بهترین آموزشگاه های تعمیرات لوازم خانگی در کشور است که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای اقدام به برگزاری دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی کرده است.

این آموزشگاه به صورت کاملا عملی، در کارگاه های مجهز و زیر نظر اساتید با تجربه و متخصص کلیه مباحث مربوط به عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات انواع لوازم خانگی از جمله انواع یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی، غذاساز و غیره را آموزش می دهد. کارآموزان در این دوره به صورت عملی و در محیط شبیه به محیط واقعی کلیه مباحث آموزشی را تمرین کرده و خود را برای ورود به بازار کار آماده می نمایند.

این آموزشگاه علاوه بر آموزش عملی مباحث در پایان دوره مشاوره های بازاریابی و فروش به کارآموزان ارائه کرده و از این طریق آنها را با روش های ورود به بازار کار آماده می نماید. همچنین پس از پایان دوره همراه کارآموزان بوده و با پشتبانی نامحدود آنها را در راه موفقیت یاری می کند.

بنابراین توصیه می کنیم دوره های لوازم خانگی را در آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی فنی برق ثبت نام نمایید.

مزایای شرکت در دوره های تعمیرات لوازم خانگی فنی برق چیست؟

 • ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای
 • برگزاری دوره در کارگاه های مجهز
 • برگزاری دوره به صورت عملی
 • برگزاری دوره متناسب با آخرین سرفصل های آموزشی
 • امکان تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
 • پشتیبانی نامحدود
 • ارائه خوابگاه برای کارآموزانی که ساکن  تهران نیستند
 • نزدیکی آموزشگاه به وسایل حمل و نقل عمومی(مترو، اتوبوس، تاکسی)
 • آموزش مباحث زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای
 • برگزاری دوره در ساعات منعطف

در دوره تعمیرات لوازم خانگی فنی برق چه مطالبی آموزش داده می شود؟

آموزش تعمیرات لوازم خانگی از دوره های مهمی است که کارآموزان آن تعمیرکاران بازار لوازم خانگی خواهند شد. این دوره آموزشی شامل آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی و آموزش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی می باشد. در این دوره آموزشی صفر تا صد تعمیرات انواع لوازم خانگی آموزش داده می شود.

در واقع هدف از برگزاری دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی این است که بتوان کمبود تعمیرکاران متخصص را در این بازار برطرف نمود. در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به کارآموزان عمدتا تخصص تعمیر لوازم برقی و گازسوز خانگی داده می شود و آنها می توانند پس از پایان دوره آموزشی به عنوان تعمیرکار متخصص به صورت شخصی فعالیت کرده و یا در استخدام شرکت ها تعمیراتی و یا نمایندگی های برندهای معتبر در آیند.

 از جمله مطالب آموزشی این دوره عبارتند از:

 • آموزش تعمیرات انواع یخچال ساید، معمولی و فریزر
 • آموزش تعمیرات انواع ماشین لباسشویی
 • آموزش تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی
 • آموزش تعمیرات ماکروفر
 • آموزش تعمیرات چرخ گوشت
 • آموزش تعمیرات جاروبرقی
 • آموزش تعمیرات غذاساز، مخلوط کن، آبمیوه گیری، پلوپز و سایر لوازم خانگی

آموزشگاه فنی برق علاوه بر دوره تعمیرات لوازم خانگی دوره های دیگری را برگزار می نماید، برخی از مهم ترین دوره های این آموزشگاه عبارتند از:

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی دوره ای مهم و تخصصی می باشد که امروزه با توجه به اینکه بیشتر لوازم الکترونیکی دارای بردهایی هستند که در صورت آسیب دیدن و خرابی نیاز به تعمیر و عیب یابی دارند، از بازار کار عالی و درآمدزایی برخوردار می باشد. به همین دلیل کسانی که دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی را طی می کنند می توانند صاحب یک شغل آینده دار، دائمی، حرفه ای و البته درآمدزا شوند.

دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی فنی برق در زمره دوره های تخصصی و ویژه به شمار می رود. در این دوره آموزشی کلیه مباحث مربوط به تعمیرات و عیب یابی انواع بردهای الکترونیکی و طریقه تعویض قطعات برد به صورت کاملا عملی آموزش داده می شود.

امروزه بازار تعمیرات بردهای الکترونیکی به شدت دچار کمبود نیروهای متخصص است و هدف از برگزاری این دوره آموزشی تربیت کارآموزانی است که بتوانند پس از برگزاری دوره کمبود نیاز جامعه را تامین کنند.

آموزش نصب پکیج دیواری

آموزش نصب پکیج دیواری همانند دو دوره دیگر از دوره های آموزشی مهم هستند که در زمره دوره های درآمدزا به شمار می روند. امروزه به دلیل توجه ویژه به مسئله صرفه جویی در مصرف انرژی، به ندرت از شیوه های سنتی برای گرمایش ساختمان استفاده می شود و عمدتا شیوه های نوین مثل استفاده از پکیج دیواری کاربرد دارند.

در نتیجه کسی که در دوره آموزش نصب پکیج دیواری شرکت کرده می تواند با دانش و تخصص کافی در زمینه نصب این وسیله اقدام کند. در واقع با توجه به ساخت و سازهای جدیدی که هر روزه انجام می شود نصب پکیج دیواری همواره انجام می شود و افرادی که دوره آموزش نصب پکیج دیواری را در آموزشگاه فنی برق سپری کنند، می توانند به صورت شخصی و یا در قالب شرکت های تاسیساتی و همچنین نمایندگی های رسمی این وسیله و برندهای آن مشغول به کار شوند.

آموزشگاه فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی کلیه مطالب مربوط به نصب انواع برند پکیج دیواری را آموزش داده و کارآموزان را برای ورود به بازار کار پکیج دیواری آماده می کند. کارآموازن این دوره آموزشی پس از پایان دوره نصاب حرفه ای انواع پکیج شده و می توانند از بازار کار پردرآمد این شغل استفاده نمایند.

آموزشگاه فنی برق بهترین آموزشگاه برق و الکترونیک در ایران

مجتمع فنی برق به عنوان یک مرکز تخصصی تابع قوانین آموزشی کشور بوده و به همین دلیل فعالیت های آموزشی آن همواره مورد توجه و بررسی نهادهای مرتبط بوده و این مرکز توانسته در سالیان اخیر به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزشی ایران لقب بگیرد. هر ساله هزاران کارآموز موفق می شوند رشته های مختلف این مرکز را پشت سر گذاشته و به بازار کار ورود کنند.

 این مرکز آموزشی آمادگی دارد از سراسر کشور در رشته های مختلف کارآموز کسب کند. شما برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های این مرکز می توانید به آدرس اینترنتی www.fannibargh.com مراجعه نمایید، همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 02166121029 تماس حاصل نمایید.

منبع :
به این خبر امتیاز بدهید :
برچسب های خبر:
کلمات کلیدی :
 • آموزش تعمیرات لوازم خانگی,
 • آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی,
 • آموزش نصب پکیج دیواری,
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
معروف ترین فروشگاه های عمده فروشی کالای دیجیتال در ایران image معروف ترین فروشگاه های عمده فروشی کالای دیجیتال در ایران 1399/04/11

معروف ترین فروشگاه های عمده فروشی کالای دیجیتال در ایران را می‌شناسید؟ برای مغازه‌داران و ویزیتورها آشنایی با بهترین فروشگاه های اینترنتی پخش عمده با قیمت همکار قطعا مفید است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 40

مزیت استفاده از سرور های نسل دهم اچ پی چیست ؟ image مزیت استفاده از سرور های نسل دهم اچ پی چیست ؟ 1399/04/08

ما در عصری زندگی میکنیم که سرشار از تقاطعات دیجیتالی میباشد و فراگیر تر شدن Big Data ، پویایی اطلاعات ، اینترنت اشیا و تکنولوژی های وابسته به پردازش های ابری کسب و کار شرکت و کمپانی ها را به راهی جدید و جذاب میکشاند .

امتیاز:
تعداد بازدید: 70

رک چیست؟ آشنایی با کاربرد رک در شبکه image رک چیست؟ آشنایی با کاربرد رک در شبکه 1399/04/07

رک محفظه ای است که معمولا از جنس فلز یا پلاستیک فشرده ساخته میشود. کامپیوتر سرور یا متعلقات شبکه مانند سوییچ، روتر، مودم و …

امتیاز:
تعداد بازدید: 89

موارد کاربرد کارت بازرگانی و کد اقتصادی image موارد کاربرد کارت بازرگانی و کد اقتصادی 1399/03/31

به منظور تجارت و واردات و صادرات کالا در ایران اخذ کارت بازرگانی در قوانین جمهوری اسلامی الزامی می باشد و فقط بازرگانانی می‌توانند واردات و صادرات کالا داشته باشند و فعالیت کنند که کارت بازرگانی داشته باشند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 152

هر آنچه باید در مورد سوناتا بدانید image هر آنچه باید در مورد سوناتا بدانید 1399/03/31

با رونق گرفتن بازار فروش خودروهای سدان، شرکت کره‌ای هیوندای نیز با عرضه محصولاتی نظیر سوناتا خود را به بازار رقابت رساند. عرضه سوناتا از سال 1985 شروع‌شده و به دلیل استقبال خوب خریداران در سراسر جهان تا به امروز ادامه دارد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 190

نکاتی که باید در هنگام خرید سرور اختصاصی ایران رعایت کرد image نکاتی که باید در هنگام خرید سرور اختصاصی ایران رعایت کرد 1399/03/19

سرور اختصاصی ایران یک نوع سرور است توانسته ویژگی های برتری را از خود به اشتراک بگذارد، اما در هنگام خرید آن باید نکات مختلفی در در نظر گرفته شود. هزینه و امنیت آن دو نمونه از مهم ترین موارد موجود هستند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 1110

بهترین آموزشگاه نصب پکیج دیواری کدام است؟ image بهترین آموزشگاه نصب پکیج دیواری کدام است؟ 1399/03/08

امروزه در اکثر ساخت و سازهای جدید به جای تاسیسات گرمایشی سنتی و پرمصرف از شیوه های بروز مثل نصب پکیج دیواری استفاده می شود. به همین دلیل افرادی که در دوره آموزش نصب پکیج دیواری شرکت می کند می توانند کار نصب پکیج در ساختمان های مختلف را انجام دهند. دوره نصب پکیج در آموزشگاه های مختلفی برگزار می شود، و بهتر است برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه ای به بهترین آموزشگاه نصب پکیج مراجعه شود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 322

کیفیت در خرید انواع همزن بوش، قهوه ساز بوش و مخلوط کن بوش image کیفیت در خرید انواع همزن بوش، قهوه ساز بوش و مخلوط کن بوش 1399/02/29

لوازم خانگی بوش بسیار متنوع هستند، چرا که این شرکت علاوه بر تولید انواع جاروبرقی، ظرفشویی، لباسشویی، هود، فر و ... اقدام به تولید لوازم کوچک ولی ضروری منزل از جمله انواع همزن بوش، قهوه ساز بوش و مخلوط کن بوش نموده است که ...

امتیاز:
تعداد بازدید: 444

تاریخچه مختصر کنسول ها و بررسی و مقایسه کنسول بازی PS4 Pro با X-Box One X image تاریخچه مختصر کنسول ها و بررسی و مقایسه کنسول بازی PS4 Pro با X-Box One X 1399/02/26

در سال 1972 وسیله ای به بازار آمد که اولین کنسول بازی خانگی بود که با یک کابل به تلویزیون متصل می شد. نام این کنسول بازی Magnavox Odyssey بود که اولین بازی آن پینگ پونگ بود ...

امتیاز:
تعداد بازدید: 777

 مانتو اداری باعث ایجاد نظم و یکپارچگی در محیط کار image مانتو اداری باعث ایجاد نظم و یکپارچگی در محیط کار 1399/02/13

پوشش و فرم اداری یکسان باعث افزایش اعتبار و برندینگ یک سازمان می شود. فرم اداری و مانتو اداری طراحی شده بر اساس سیاست های یک شرکت علاوه بر جلب اعتماد مشتریان در ایجاد رضایت و یکدستی بیشتر کارمندان نیز تاثیر مثبت دارد. انتخاب یک مانتو اداری ایده آل دارای فاکتورهایی مثل جنس، رنگ و سایز است که برای داشتن مجموعه ای متناسب باید به آن ها توجه کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 487