خدمات سایت


متن کامل خبر

ویژگی جدید ماشین لباسشویی های ال جی + توضیحات

آرشیو
ماشین لباسشویی‌های ال‌جی الکترونیکس، با پیشگام شدن در پایداری زیست‌محیطی برای لوازم خانگی، اولین ماشین لباسشویی‌های دنیا هستند که برای ثبت ردپای آب، که توسط UL Environment ایجاد شده است، مورد تأیید قرار گرفتند.
1392/09/26 11:14:08 ق.ظ

ماشین لباسشویی‌های ال‌جی الکترونیکس، با پیشگام شدن در پایداری زیست‌محیطی برای لوازم خانگی، اولین ماشین لباسشویی‌های دنیا هستند که برای ثبت ردپای آب، که توسط UL Environment ایجاد شده است، مورد تأیید قرار گرفتند.UL Environment یک واحد تجاریUL آزمایشگاه‌های تأییدکننده است.

این تأییدیه جدید بازتابی از تعهد ال‌جی به عنوان سازنده‌ای مسئول درزمینۀ درک تأثیر ساخت و چرخۀ محصول بر منابع طبیعی است؛ مخصوصاً افزایش نگرانی‌هایجهانی در مورد آب و کمبود آب. ال‌جی بر این باور است که اولین سازندۀ بزرگ لوازماست که مصرف آب را در کل چرخۀ عمر محصول پیگیری می‌کند.

ماشین لباسشویی‌های WM8000HWA و WM8000HVA، از نوع دربِ جلوبازشو با ظرفیت فوق‌العاده بالا، تحت بررسیگستردۀ ثبت میزان ردپای چرخۀ آب قرار گرفتند تا استفاده از آب را مورد بررسی قراردهند؛ از تولید اجزا و بسته‌بندی گرفته تا مونتاژ محصولات، تولید محصول و پایان عمر آن. UL Environment در حال پیشگام شدن در مسیر تأیید محصولات است. این تأیید بر پایۀاصول پیش‌نویس سازمان استاندارسازی بین‌المللی (ISO) و خط‌ مشی‌های ردپای آب بر محصولات، فرآیندهاو سازمان‌ها (ISO 14046) صورت می‌گیرد.

سارا گرین‌اشتین، رئیس UL Environment گفت: «از آنجا که آب یک منبع جهانی است، همۀما تحت تأثیر آن قرار می‌گیریم و در مورد روش استفاده و مدیریت آن مسئول هستیم.ثبت ردپای آب به شیوۀ UL Environment برای شرکت‌هایی مانند ال‌جی ابزاری مهیا می‌کند که این شرکت‌هاچنین مبحث محیطی مهمی را برای محصولاتشان در نظر بگیرند.»

بر اساس محاسبات ISO 14046، واحد UL Environment تأیید کرده است که مصرف آب در مرحلۀ پیش‌ساخت لباسشویی نمایانگر ۳۷ درصد چرخۀ عمر مصرف آب است. اینمحاسبات به ال‌جی کمک می‌کند فرآیندها و مواد را شناسایی کند و مصرف آب را کم کند.مرحلۀ مصرف مشتری در چرخۀ عمر لباسشویی حدود ۳۵ درصد از مصرف کلی آب است کهتأکید بر اهمیت ادامۀ تولید محصولاتی دارد که آب کمتری مصرف می‌کنند.

کریس جانگ، رئیس شرکت لوازم خانگی ال‌جی الکترونیکس امریکا، اعلامکرد: «ثبت ردپای آب به شیوۀ UL یک مرجع اصلی طرح زیست‌محیطی است و نتایج این بررسی نشان می‌دهدکه چقدر ردیابی آب در چرخۀ عمر محصول اهمیت دارد و این اهمیت تنها در مورد فازاستفاده از آن نیست. ال‌جی مفتخر است که در حوزۀ ثبت ردپای آب پیشگام است و از ایناطلاعات برای بهبود بهره‌وری آب در محصولات ما استفاده می‌کند.»

ماشین لباسشویی‌های WM8000 برای عملکرد بهتر و تجربۀ شست‌وشو با بهره‌وری بیشتر طراحی شده‌اندکه با عنوان افتخارآمیز “پربازده‌ترین محصول ۲۰۱۳″ گواهی ستارۀ انرژی (EnergyStar) را ازآژانس حفاظت محیطی امریکا کسب کرده‌اند. به عبارت دیگر، این ماشین لباسشویی بهعنوان بهترین بهترین‌ها در میان آنهایی که ستارۀ انرژی را دریافت کرده‌اند شناختهشده است. همین امر نشان‌دهندۀ پیشگام بودن ال‌جی در تولید محصولات با بازده انرژیبالاست. در واقع، یک ماشین لباسشویی با این عنوان می‌تواند معادل ۷۴ هزار بطری آب در سال، در مقایسهبا ماشین لباسشویی‌های معمول که تأییدیه ستارۀ انرژی ندارند، برای مشتریان ذخیرهکند. این مدل از فناوری مبتکرانۀ شست‌وشوی سریع (TurboWash) برخوردار است که با هر بار پر کردن ماشین ۲۰ دقیقه در زمان صرفه‌جویی می‌کندو در همین حال عملکرد پاک‌کنندگی چشمگیری نیز دارد.

اولین گواهی جدید تأیید ثبت ردپای آب UL تنها یک نمونه از پیشگامی ال‌جی در تولیدمحصولات با رویکرد محیطی بدون قربانی کردن عملکرد یا سبک است. ماشین لباسشویی‌هایال‌جی WM8000HVAوWM8000HWA اولین ماشین لباسشویی‌هایی هستند که استانداردپایداری برای ماشین لباسشویی‌های خانگی را کسب کرده‌اند که توسطULEnvironment ،CSAGroup ، انجمنسازندگان لوازم خانگی و سهام‌داران دیگر ایجاد شده است. این استانداردِ پایداریجدید تأثیرات محیطی یک محصول در ۶حوزۀ اصلی را شناسایی می‌کند: مواد، ساخت و عملکرد، انرژی و مصرف آب هنگاماستفاده، نوآوری، استفاده از مواد مصرفی و مدیریت پایان عمر.

بیش از ۷۰محصول ال‌جی در چندین طبقه‌بندی، از ماشین لباسشویی و یخچال تا تلویزیون و دستگاهتهویۀ مطبوع، عنوان ستارۀ انرژی پربازده‌ترین محصول ۲۰۱۳ را در این سال دریافت کرده‌اند.علاوه بر این، ال‌جی، با مجموع ۳۲محصول تأییدشده، از شرکای اصلی در برنامۀ تأیید محصولات بدون کربن است که انتشارگازهای گلخانه‌ای را همراه با چرخۀ عمر محصول بررسی می‌کند و برای محصولات گواهیتأییدی ارائه می‌دهد که نمایانگر خنثی کردن کربن و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ایاست.

 

به این خبر امتیاز بدهید :
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
ساخت گلوله‌های سوختی به اندازه دانه خشخاش که می‌توانند زندگی روی ماه را راحت‌تر کنند image ساخت گلوله‌های سوختی به اندازه دانه خشخاش که می‌توانند زندگی روی ماه را راحت‌تر کنند 1402/07/02

دانشمندان یک منبع سوخت هسته‌ای ساخته‌اند که بزرگتر از یک دانه نیست. ناسا آن را برای استفاده در مأموریت‌های بعدی ماه آزمایش خواهد کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 39

ایلان ماسک به‌زودی این تراشه را وارد مغز افراد معلول می‌کند image ایلان ماسک به‌زودی این تراشه را وارد مغز افراد معلول می‌کند 1402/06/29

شرکت نورالینک هم‌اکنون به‌دنبال افرادی می‌گردد که بیشتر از ۲۲ سال سن دارند و به فلج چهار اندام مبتلا هستند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 37

چین در مسیر تبدیل‌ شدن به رهبر هوش مصنوعی است image چین در مسیر تبدیل‌ شدن به رهبر هوش مصنوعی است 1402/06/14

چین در حوزه‌ی هوش مصنوعی یکی از رقبای اصلی آمریکا محسوب می‌شود و برای تبدیل‌شدن به رهبر بازار تعداد زیادی مدل زبانی بزرگ منتشر کرده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 45

ناسا محل سقوط ماه‌نشین لونا ۲۵ روسیه را پیدا کرد image ناسا محل سقوط ماه‌نشین لونا ۲۵ روسیه را پیدا کرد 1402/06/12

فضاپیمای لونا ۲۵ روسیه درحالی‌که درتلاش برای فرود نرم در نزدیکی قطب جنوب ماه بود، سقوط کرد و دهانه‌ای تقریبا ۱۰ متری را روی سطح قمری به‌وجود آورد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 44

«یاسمین مقبلی» با مأموریت کرو-7 ناسا به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید image «یاسمین مقبلی» با مأموریت کرو-7 ناسا به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید 1402/06/05

کپسول فضانوردان مأموریت کرو-7 که شامل یاسمین مقبلی ایرانی‌تبار است، با موفقیت به ایستگاه فضایی بین‌المللی وصل شد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 40

دستاورد محققان دانشگاه استنفورد: تولید رنگ جدیدی که باعث کاهش مصرف انرژی می‌شود image دستاورد محققان دانشگاه استنفورد: تولید رنگ جدیدی که باعث کاهش مصرف انرژی می‌شود 1402/06/04

این ماده نقاشی با رنگ‌های مختلف به کاهش مصرف انرژی در خانه‌ها کمک خواهد کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 46

اولین باغ‌وحش هولوگرامی جهان در استرالیا افتتاح شد image اولین باغ‌وحش هولوگرامی جهان در استرالیا افتتاح شد 1402/05/09

در این باغ‌وحش جذاب، تصاویر سه‌بعدی واقعی از حیوانات درست جلوی چشمان افراد نمایش داده می‌شوند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 113

رونق فروش قسطی لوازم خانگی در پی کاهش تقاضا image رونق فروش قسطی لوازم خانگی در پی کاهش تقاضا 1402/04/27

اکبر پازوکی گفت: فروش اقساطی لوازم خانگی رونق گرفته ...

امتیاز:
تعداد بازدید: 65

ادامه نگرانی‌ها درباره هوش مصنوعی: کنگره آمریکا استفاده از ChatGPT را محدود می‌کند image ادامه نگرانی‌ها درباره هوش مصنوعی: کنگره آمریکا استفاده از ChatGPT را محدود می‌کند 1402/04/06

کارمندان دفاتر کنگره آمریکا مجاز به استفاده از ابزارهای مولد هوش مصنوعی ازجمله ChatGPT نخواهند بود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 166

ارتش ژاپن احتمالاً به‌دنبال استفاده از اینترنت ماهواره‌ای استارلینک است image ارتش ژاپن احتمالاً به‌دنبال استفاده از اینترنت ماهواره‌ای استارلینک است 1402/04/05

گزارشی تازه از یک روزنامه ژاپنی مدعی است که ارتش این کشور در حال آزمایش سرویس اینترنت ماهواره‌ای استارلینک است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 242