خدمات سایت


متن کامل خبر

مانتو اداری باعث ایجاد نظم و یکپارچگی در محیط کار

آرشیو
پوشش و فرم اداری یکسان باعث افزایش اعتبار و برندینگ یک سازمان می شود. فرم اداری و مانتو اداری طراحی شده بر اساس سیاست های یک شرکت علاوه بر جلب اعتماد مشتریان در ایجاد رضایت و یکدستی بیشتر کارمندان نیز تاثیر مثبت دارد. انتخاب یک مانتو اداری ایده آل دارای فاکتورهایی مثل جنس، رنگ و سایز است که برای داشتن مجموعه ای متناسب باید به آن ها توجه کرد.
1399/02/13 03:18:12 ب.ظ

مانتو اداری باعث ایجاد نظم و یکپارچگی در محیط کار

ظاهر و آراستگی هر مکان اولین چیزی است که مخاطب با آن ارتباط می گیرد. بسیاری از سازمان ها و ارگان های کوچک و بزرگ با در نظر گرفتن پوشش رسمی و فرم اداری برای کارمندان خود به محیط کار ظاهری یکپارچه تر می بخشند. فرم اداری در هر کشور معیارهای از پیش تعریف شده ای دارد که طراحان برای هر ارگان یا شرکت خصوصی با توجه به اهداف و رنگ های مرتبط با برند شرکت طراحی های متفاوتی را در نظر می گیرند. طراحی و شیک بودن مانتو اداری در محیط کار و تاثیر آن برمخاطب با توجه به میزان سرمایه گذاری بالا در این بخش و همچنین بالا بردن پرستیژ در کار برای کارفرمایان اهمیت بالایی دارد.

در بسیاری از ادارات دولتی استفاده از کت و شلوار اداری برای آقایان و مانتو اداری برای خانم ها الزامی است و مخاطب با مشاهده آن ها به راحتی متوجه ارتباط آن ها با ارگان های مربوطه خواهد شد. به طور کلی فرم اداری بانوان در ایران شامل مانتو و شلوار اداری به همراه مقنعه متحدالشکل است که با طراحی و رنگ ویژه هر سازمان برجسته تر می شود.

اهمیت استفاده ازفرم اداری

اگرچه طراحی و اجبار در نوع پوشش فرم اداری از سوی کارفرمایان تعیین می شود، اما اگر دقیق تر به این موضوع نگاه کنیم کارمندان و مشتریان نیز از ایجاد این پوشش های متحدالشکل سود می برند.

طراحی و دوخت هر مانتو اداری هزینه بالایی برای هر کارفرما دارد اما سازمان ها با بهره گیری از مزایای آن به پوشش فرم های متحدالشکل رغبت دارند. یکی از مسائل تاثیر گذار و پر اهمیت در این رابطه برای هر سازمان ارزش تبلیغاتی و تاثیر آن در برندینگ است. مانتو و فرم اداری زیبایی و پرستیژ بالایی دارد و به همین دلیل با توجه به مشاهدات انجام شده کارمندان با رضایت خاطر بیشتری به پوشیدن مانتو اداری راغب هستند و همین دلیل باعث ایجاد بازده بیشتر و اتحاد کاری بین کارکنان می شود که در دراز مدت سود آن به سازمان بر می گردد.

ظاهری آراسته و شکیل در محیط کار می تواند باعث ایجاد دغدغه ای روزانه برای کارکنان باشد. اما استفاده از فرم و مانتو اداری این نیاز و دغدغه کارمندان را به سهولت برطرف می کند. همچنین استفاده از فرم و پوشش های متحدالشکل با القاء سطح برابری کارمندان نسبت به یکدیگر بازده آن ها را در کار افزایش داده و از هزینه های سنگین تامین لباس های متفاوت بی نیاز می کند.

قدرت جذب و تاثیرگذاری هر سازمان به میزان ایجاد جذابیت و جلب اعتماد مشتری در نگاه اول بر می گردد. با حفظ یک دستی فضا و محیط مخاطب احساس می کند با گروهی حرفه ای و متخصص روبه رو است. استفاده از لباس فرم و مانتو اداری به مشتری در شناسایی سریع کارکنان و بیان رفع نیاز خود کمک می کند و تاثیر مثبتی بر ذهن آن دارد. جلب رضایت مشتری میزان پایداری یک مجموعه محسوب می شود و تاثیر انتخاب و ایجاد محیط حرفه ای در برخورد با مشتریان با استفاده از فرم اداری قابل انکار نیست.

با توجه به مطالب گفته شده میزان اهمیت فرم و مانتو اداری برای داشتن سازمانی همگن و ایجاد برندی معتبر در ذهن مشتری ضروری به نظر می رسد.

 

ویژگی های مانتو اداری

طراحی و خصوصیات فرم اداری ارتباط مستقیم با چشم انداز مسئولین اجرایی یک سازمان دارد. انتخاب نوع مانتو شلوار اداری نیازمند رعایت فاکتورهای متنوعی برای راحتی و زیبایی فرم اداری هر ارگان است.

یک مانتواداری مطلوب باید جنس، رنگ و سایز مناسبی داشته باشد تا نیازهای روزانه یک  کارمند به داشتن لباسی شیک و مرغوب را به بهترین شکل رفع کند.

اولین فاکتور مهمی که یک طراح مانتو اداری باید با دقت زیاد به آن توجه کند انتخاب نوع پارچه است. یک ارگان یا شرکتی با نگاه هوشمندانه به طور معمول فرم اداری مناسب تابستان و زمستان را برای کارکنانش در نظر می گیرد. پارچه ی منتخب برای یک مانتواداری باید مرغوب، سبک، خنک و تا حد امکان ضد چروک باشد تا در فصول گرم سال باعث ایجاد تعرق بیشتر و احساس ناراحتی در کارمندان نشود و همچنین ظاهر مطلوب آن ها را حفظ کند. از شمار پارچه هایی که برای مانتو اداری استفاده می شود، ترگال، فاستونی، کتان و فیونا متداول تر هستند.   

نکته پر اهمیت دیگر در انتخاب یک مانتو فرم توجه به رنگ آن است. رنگ ابزاری است که به سازمان ها این اجازه را می دهد که بیشترین مانور تبلیغاتی خود را در این زمینه داشته باشند. به طور کلی برای یک مانتوشلوار اداری از رنگ های سرمه ای، قهوه ای، طوسی، کرم و مشکی استفاده می شود و همچنین هر ارگان با ترکیب رنگ های دیگر در طراحی مانتو اداری و مقنعه ترکیب رنگ فرم اداری خود را متمایز می کند.  

ساعات طولانی حضور در محیط کار و میزان فعالیت مرتبط با هر حیطه کاری نیاز به راحتی فرم اداری را الزامی می کند. با توجه به فرم بدن هر شخص، سایز باید به گونه ای در نظر گرفته شود که مانتو اداری نه آن قدر گشاد باشد که کارکنان را با ظاهری نامرتب جلوه دهد و نه آن قدر تنگ که آسایش را در محیط کار از آن ها بگیرد. در نهایت اندازه قد و بلندی مانتو باید از یک محدوده نرمال پیروی کند.


 

 ترکیب رنگ های مختلف در مانتو اداری

کفش مناسب فرم اداری

انتخاب نوع کفش برای تکمیل ظاهری آراسته اهمیت بالایی دارد. باید از پوشیدن کفش هایی با پاشنه های خیلی بلند، کفش هایی با پاشنه های صدادار و همچنین کفش های تابستانه و بندی اجتناب کرد. انتخاب کفشی ساده و متناسب با فرم اداری و توجه به تمیزی آن اهمیت زیادی دارد.

لباس فرم اداری زمستانه

فرم اداری در هر فصل برای ست کردن نیاز به خلاقیت و دقت دارد تا ترکیب متناسب و شیکی در نهایت ایجاد شود. انتخاب کت یا کاپشن کرم و مشکی در زمستان راه حل بهتری برای ست کردن با مانتو اداری و سایر اکسسوری می باشد.

نکاتی در انتخاب مانتو اداری متناسب

فاکتورهایی برای انتخاب بهتر مانتو اداری در افراد با قدهای مختلف و شکل های متنوع اندام وجود دارد. بانوان قد کوتاه باید با انتخاب مانتو اداری ساده، کمر دار و به دور از ترکیب رنگ های متضاد ظاهر خود را شیک کنند و همچنین بسیار مهم است که افراد قد بلند دقت کنند که قد مانتو خیلی بلند و خیلی کوتاه نباشد تا ظاهر متعادل تری داشته باشند. همچنین در فرم های مختلف اندام مهم است که به گونه ای انتخاب شود که فرم اداری به بهترین شکل در قسمت گودی کمر و سر شانه قرار بگیرد.

منبع :
به این خبر امتیاز بدهید :
کلمات کلیدی :
  • مانتو اداری,
  • مانتو فرم,
  • فرم اداری,
  • مانتو شلوار,
  • مقنعه,
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
معروف ترین فروشگاه های عمده فروشی کالای دیجیتال در ایران image معروف ترین فروشگاه های عمده فروشی کالای دیجیتال در ایران 1399/04/11

معروف ترین فروشگاه های عمده فروشی کالای دیجیتال در ایران را می‌شناسید؟ برای مغازه‌داران و ویزیتورها آشنایی با بهترین فروشگاه های اینترنتی پخش عمده با قیمت همکار قطعا مفید است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 40

مزیت استفاده از سرور های نسل دهم اچ پی چیست ؟ image مزیت استفاده از سرور های نسل دهم اچ پی چیست ؟ 1399/04/08

ما در عصری زندگی میکنیم که سرشار از تقاطعات دیجیتالی میباشد و فراگیر تر شدن Big Data ، پویایی اطلاعات ، اینترنت اشیا و تکنولوژی های وابسته به پردازش های ابری کسب و کار شرکت و کمپانی ها را به راهی جدید و جذاب میکشاند .

امتیاز:
تعداد بازدید: 70

رک چیست؟ آشنایی با کاربرد رک در شبکه image رک چیست؟ آشنایی با کاربرد رک در شبکه 1399/04/07

رک محفظه ای است که معمولا از جنس فلز یا پلاستیک فشرده ساخته میشود. کامپیوتر سرور یا متعلقات شبکه مانند سوییچ، روتر، مودم و …

امتیاز:
تعداد بازدید: 89

موارد کاربرد کارت بازرگانی و کد اقتصادی image موارد کاربرد کارت بازرگانی و کد اقتصادی 1399/03/31

به منظور تجارت و واردات و صادرات کالا در ایران اخذ کارت بازرگانی در قوانین جمهوری اسلامی الزامی می باشد و فقط بازرگانانی می‌توانند واردات و صادرات کالا داشته باشند و فعالیت کنند که کارت بازرگانی داشته باشند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 152

هر آنچه باید در مورد سوناتا بدانید image هر آنچه باید در مورد سوناتا بدانید 1399/03/31

با رونق گرفتن بازار فروش خودروهای سدان، شرکت کره‌ای هیوندای نیز با عرضه محصولاتی نظیر سوناتا خود را به بازار رقابت رساند. عرضه سوناتا از سال 1985 شروع‌شده و به دلیل استقبال خوب خریداران در سراسر جهان تا به امروز ادامه دارد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 190

نکاتی که باید در هنگام خرید سرور اختصاصی ایران رعایت کرد image نکاتی که باید در هنگام خرید سرور اختصاصی ایران رعایت کرد 1399/03/19

سرور اختصاصی ایران یک نوع سرور است توانسته ویژگی های برتری را از خود به اشتراک بگذارد، اما در هنگام خرید آن باید نکات مختلفی در در نظر گرفته شود. هزینه و امنیت آن دو نمونه از مهم ترین موارد موجود هستند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 1110

بهترین آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی کدام است؟ image بهترین آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی کدام است؟ 1399/03/08

امروزه لوازم خانگی از پرکاربردترین لوازم در هر خانه می باشد که از تنوع و گستردگی بالایی برخوردار می باشد. امروزه با توجه به پیچیده شدن تکنولوژی به کار برده شده در لوازم خانگی همچنین افزایش قیمت آن تقاضا برای تعمیرات آن رو به افزایش است. همین امر باعث شده است تا دوره های تعمیرات لوازم خانگی پرطرفدار بوده و افراد بسیاری در آن ثبت نام نمایند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 347

بهترین آموزشگاه نصب پکیج دیواری کدام است؟ image بهترین آموزشگاه نصب پکیج دیواری کدام است؟ 1399/03/08

امروزه در اکثر ساخت و سازهای جدید به جای تاسیسات گرمایشی سنتی و پرمصرف از شیوه های بروز مثل نصب پکیج دیواری استفاده می شود. به همین دلیل افرادی که در دوره آموزش نصب پکیج دیواری شرکت می کند می توانند کار نصب پکیج در ساختمان های مختلف را انجام دهند. دوره نصب پکیج در آموزشگاه های مختلفی برگزار می شود، و بهتر است برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه ای به بهترین آموزشگاه نصب پکیج مراجعه شود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 322

کیفیت در خرید انواع همزن بوش، قهوه ساز بوش و مخلوط کن بوش image کیفیت در خرید انواع همزن بوش، قهوه ساز بوش و مخلوط کن بوش 1399/02/29

لوازم خانگی بوش بسیار متنوع هستند، چرا که این شرکت علاوه بر تولید انواع جاروبرقی، ظرفشویی، لباسشویی، هود، فر و ... اقدام به تولید لوازم کوچک ولی ضروری منزل از جمله انواع همزن بوش، قهوه ساز بوش و مخلوط کن بوش نموده است که ...

امتیاز:
تعداد بازدید: 444

تاریخچه مختصر کنسول ها و بررسی و مقایسه کنسول بازی  PS4 Pro با X-Box One X image تاریخچه مختصر کنسول ها و بررسی و مقایسه کنسول بازی PS4 Pro با X-Box One X 1399/02/26

در سال 1972 وسیله ای به بازار آمد که اولین کنسول بازی خانگی بود که با یک کابل به تلویزیون متصل می شد. نام این کنسول بازی Magnavox Odyssey بود که اولین بازی آن پینگ پونگ بود ...

امتیاز:
تعداد بازدید: 777