خدمات سایت


متن کامل خبر

افزایش قیمت جهانی طلا پس از تأئیدیه اتحادیه ی اروپا

آرشیو
اونس جهانی طلا در روز سه شنبه در حالی با افزایش رو به رو شده است که شب گذشته در نهایت اتحادیه ی اروپا با پرداخت بخش جدید کمک های مالی به دولت یونان موافقت خود را اعلام نمود....
1390/12/02 02:26:18 ق.ظ

به گزارش سایت طلا به نقل از خبرگزاری رویترز، این تصمیم دولت یونان را در پرداخت بسیاری از تعهداتش یاری خواهد کرد و تا حد قابل قبولی می تواند در بهبودی وضعیت اقتصادی یونان مثمر ثمر واقع شود. اما به اعتقاد بسیاری از کارشناسان اوضاع یونان هنوز به ثباتی قابل قبول دست پیدا نکرده است.

هو ژین کیانگ یکی از تحلیل گران ژین روی در شهر شن ژن چین بر این عقیده است که بهای اونس طلا در حال حاضر به ثبات قابل قبولی رسیده است اما هنوز نمی توان این موضوع را عنوان کرد که این بها می تواند با جهش چشمگیری رو به رو شود. او در ادامه چند دلیل را برای ادامه ی سیر صعودی اونس طلا عنوان کرده است.

یکی از این دلایل شرایط اقتصادی در اروپا می باشد. با اتخاذ تصمیمی در جهت پرداخت وام به یونان می توان این انتظار را داشت که با بهبود شرایط اقتصادی اروپا سرمایه داران دیگر دست به فروش ذخایر طلای خود نزنند. یکی از دلایل دیگر می تواند بروز تنش های سیاسی بین برخی از دولت ها باشد. در این باره و با بروز این تنش ها بهای نفت در ازای هر بشکه از مرز 120 دلار هم خواهد گذشت که این امر افزایش بهای طلا را به دنبال خواهد داشت.

طلا در تحویل فوری با اعلام ساعت 3:19 دقیقه به وقت لندن با 0.1 درصد افزایش رو به رو شد و به 1735 دلار و 49 سنت رسید. بهای اونس جهانی طلا در بازارهای آمریکا با افزایش بیشتری رو به رو شد. به صورتی که با اعلام ساعت 3:19 دقیقه به وقت لندن این بها با افزایش 0.7 درصدی رو به رو شد و به 1737 دلار و 20 سنت رسید. لازم به ذکر است که بهای دلار آمریکا نسبت به واحد های پولی دیگر پس از اعلام نظر مثبت اتحادیه ی اروپا با 0.5 درصد کاهش رو به رو شد که همین امر می تواند کالاهای اقتصادی را با ارزش بالاتری رو به رو سازد.

منبع : وبسایت طلا
به این خبر امتیاز بدهید :
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
افت مجدد قیمت بیت کوین به کانال ۲۲ هزار دلاری  image افت مجدد قیمت بیت کوین به کانال ۲۲ هزار دلاری 1401/11/17

در حال حاضر قیمت بیت کوین ۲۲ هزار و ۹۱۰ دلار و اتریوم هزار و ۶۳۶ دلار است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 9

افزایش 20 درصدی عوارض طرح ترافیک در سال آینده؛ طرح ترافیک 53 هزار تومان می‌شود image افزایش 20 درصدی عوارض طرح ترافیک در سال آینده؛ طرح ترافیک 53 هزار تومان می‌شود 1401/11/17

نرخ کنونی عوارض تقریباً ۴۴ هزار تومان است که با توجه به افزایش ۲۰ درصدی، در سال‌ آینده به حدود ۵۳ هزار تومان می‌رسد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 10

نوسانات بیت کوین در کانال ۲۳ هزار دلاری  image نوسانات بیت کوین در کانال ۲۳ هزار دلاری 1401/11/16

در حال حاضر قیمت بیت کوین ۲۳ هزار و ۳۷۴ دلار و اتریوم هزار و ۶۵۶ دلار است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 18

قیمت بیت کوین همچنان در کانال ۲۳ هزار دلاری  image قیمت بیت کوین همچنان در کانال ۲۳ هزار دلاری 1401/11/12

در ساعات نخست معاملات روز چهارشنبه، قیمت بیت‌کوین و بازار رمزارزها شاهد نوسانات بوده و کوین‌ها در محدوده سبز و قرمز قرار دارند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 45

صعود قیمت بیت کوین به بالای کانال ۲۲ هزار دلاری  image صعود قیمت بیت کوین به بالای کانال ۲۲ هزار دلاری 1401/11/01

در حال حاضر قیمت بیت کوین ۲۲ هزار و ۶۴۳ دلار و اتریوم هزار و ۶۵۳ دلار است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 78

انفجار ارزش بیت کوین در سال ۲۰۲۳، قیمت آن را احتمالاً به بالای ۵۰ هزاردلار می‌رساند image انفجار ارزش بیت کوین در سال ۲۰۲۳، قیمت آن را احتمالاً به بالای ۵۰ هزاردلار می‌رساند 1401/10/27

آنتونی اسکاراموچی، بنیان‌گذار SkyBridge Capital، پیش‌بینی کرده است قیمت بیت کوین طی چندسال آینده به ۵۰ تا ۱۰۰ هزاردلار خواهد رسید.

امتیاز:
تعداد بازدید: 51

ایلان ماسک رکورد گینس را شکست؛ بزرگ‌ترین زیان مالی شخصی در تاریخ image ایلان ماسک رکورد گینس را شکست؛ بزرگ‌ترین زیان مالی شخصی در تاریخ 1401/10/25

گینس در گزارشی اعلام کرده که ایلان ماسک حالا رکورد جهانی بزرگ‌ترین ضرر مالی شخصی در طول تاریخ را به نام خود ثبت کرده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 40

قیمت بیت کوین همچنان در کانال ۲۱ هزار دلاری  image قیمت بیت کوین همچنان در کانال ۲۱ هزار دلاری 1401/10/25

در حال حاضر قیمت بیت کوین ۲۰ هزار و ۵۹۴ دلار و اتریوم هزار و ۵۱۹ دلار است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 41

افزایش قیمت بیت کوین به کانال ۱۷ هزار دلاری  image افزایش قیمت بیت کوین به کانال ۱۷ هزار دلاری 1401/10/19

در حال حاضر قیمت بیت کوین ۱۷ هزار و ۱۶۹ دلار و اتریوم هزار و ۳۱۰ دلار است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 55

صرافی رمز ارز کوین‌نیک مارکت فعالیت خود را متوقف کرد image صرافی رمز ارز کوین‌نیک مارکت فعالیت خود را متوقف کرد 1401/10/13

صرافی کوین‌نیک مارکت اعلام کرد با توجه به مشکلاتی که در زمینه قانون‌گذاری در حوزه رمزارز وجود دارد فعالیت خود را در پایان سال ۱۴۰۱ متوقف می‌کند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 58