خدمات سایت


متن کامل خبر

انتقال پول از بازار سکه به بیت کوین

معامله گران بزرگ بازار سکه به واسطه کاهش نوسان قیمت سکه به بازارهای دیگر مهاجرت کرده اند. در روزهای اخیر حتی شنیده شده است که بخشی از سکه بازان به بازار رمزارزها و خرید بیت کوین ورود کرده اند.
1400/07/19 03:38:40 ب.ظ

قیمت سکه از اواخر مردادماه،‌ دو روز متوالی، زیر محدوده ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، نوسان نکرده است. روز یک شنبه نیز که برای ساعاتی، فلز گران بهای داخلی تا محدوده ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان کاهش یافت، خریداران وارد بازار شدند و توانستند در نهایت در معاملات پشت خطی، قیمت سکه را به بالای محدوده ۱۱ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان ببرند.ساعت ۱۰ شب گذشته، قیمت سکه در معاملات پشت خطی در محدوده ۱۱ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان معامله می شد.
چنین رفتاری نشان می دهد که در بازار سکه،‌ معامله گران به سادگی حاضر به دست از دادن حمایت ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان نیستند. آن ها حتی در صورتی که امروز روند قیمت دلار یاری کند، حتی ممکن است بار دیگر برای برگشت سکه به محدوده ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تلاش کنند.

با وجود چنین احتمالی، نوسانات محدود فلز گران بهای داخلی در ۲ ماه گذشته موجب شده است که بخشی از بازیگران بزرگ از این بازار خارج شوند. سکه در طول دو ماه گذشته عمدتا در بازه ۴۰۰ هزار تومانی، ۱۱ میلیون و ۸۰۰ الی ‍۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان نوسان کرده است.

معامله گران بزرگ به واسطه همین کاهش نوسان و کسب سود بوده است که بعضا به بازارهای دیگر مهاجرت کرده اند. در روزهای اخیر حتی شنیده شده است که بخشی از سکه بازان به بازار رمزارزها ورود کرده اند. در چنین شرایطی، احتمال نوسان شدید در بازار سکه در کوتاه مدت کاهش یافته است ولی شکست هر کدام از نقاط ۱۱میلیون و ۸۰۰ یا ۱۲ میلیون و ۲۰۰هزار تومان، می تواند تغییرات رفتاری را در بازار فلز گران بهای داخلی ایجاد کند.

به این خبر امتیاز بدهید :
برچسب های خبر:
کلمات کلیدی :
  • ارز دیجیتال,
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
بیت‌کوین رکورد زد image بیت‌کوین رکورد زد 1400/07/24

قیمت بیت‌کوین، مهم‌ترین رمزارز جهان روز شنبه با خوش‌بینی به چراغ سبز سازمان بورس و ارواق بهادار آمریکا به اولین بورس تجارت رمزارز این کشور، به روند رشد چند روز اخیر خود ادامه داد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 25

ایلان ماسک با کنار زدن جف بزوس، دوباره ثروتمندترین فرد جهان شد  image ایلان ماسک با کنار زدن جف بزوس، دوباره ثروتمندترین فرد جهان شد 1400/07/07

در سال‌های اخیر چندین بار ایلان ماسک و جف بزوس ثروتمندترین فرد دنیا شدند و برای دستیابی به چنین جایگاهی با یکدیگر رقابت کردند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 126

سقوط سنگین بیت‌کوین در معاملات امروز image سقوط سنگین بیت‌کوین در معاملات امروز 1400/06/29

قیمت بیت‌کوین، مهم‌ترین رمزارز جهان، در معاملات امروز، دوشنبه، دوباره با سقوط سنگینی روبرو شد و قیمت رمزارزهای دیگر را هم با خود پایین کشید.

امتیاز:
تعداد بازدید: 182

احتمال عرضه بنزین ۱۱ هزار تومانی و افزایش یارانه پرداختی image احتمال عرضه بنزین ۱۱ هزار تومانی و افزایش یارانه پرداختی 1400/06/21

عضو کمیسیون شوراهای مجلس از احتمال حذف یارانه‌های پنهان با برگزاری رفراندوم خبر داد. بر این اساس، فروش بنزین آزاد به قیمت ۱۱ هزار تومان و افزایش یارانه هر ایرانی تا ۲ میلیون تومان بررسی خواهد شد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 242

اعتبار ایلان ماسک باعث احیای بنیاد دوج کوین پس از شش سال شد image اعتبار ایلان ماسک باعث احیای بنیاد دوج کوین پس از شش سال شد 1400/05/27

هیئت مشورتی جدید دوج کوین شامل اعضایی مانند ویتالیک بوترین (هم‌بنیان‌گذار اتریوم) و ایلان ماسک است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 481

بیت کوین ۵۰ هزار دلاری خواهد شد؟/ آخرین نرخ ها در بازار رمزارزها image بیت کوین ۵۰ هزار دلاری خواهد شد؟/ آخرین نرخ ها در بازار رمزارزها 1400/05/26

بیت کوین که در روز گذشته کمی کاهش قیمت را تجربه کرده بود امروز به مدار رشد بازگشت و وارد کانال ۴۷ هزار دلاری شد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 496

هکر کلاه‌سفید پالی نتورک تقریباً تمام وجوه دزدیده‌شده را بازمی‌گرداند image هکر کلاه‌سفید پالی نتورک تقریباً تمام وجوه دزدیده‌شده را بازمی‌گرداند 1400/05/23

هکری که ۶۱۰ میلیون دلار از پلتفرم مالی غیر متمرکز (DeFi) پالی نتورک دزدیده بود، تقریباً تمام وجوه سرقت‌شده را پس خواهد داد؛ او همچنین دریافت جایزه پانصد هزار دلاری از سمت پالی نتورک را رد کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 0

هکر کلاه‌سفید پالی نتورک تقریباً تمام وجوه دزدیده‌شده را بازمی‌گرداند image هکر کلاه‌سفید پالی نتورک تقریباً تمام وجوه دزدیده‌شده را بازمی‌گرداند 1400/05/23

هکری که ۶۱۰ میلیون دلار از پلتفرم مالی غیر متمرکز (DeFi) پالی نتورک دزدیده بود، تقریباً تمام وجوه سرقت‌شده را پس خواهد داد؛ او همچنین دریافت جایزه پانصد هزار دلاری از سمت پالی نتورک را رد کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 393

کام‌بک بیت کوین در راه است image کام‌بک بیت کوین در راه است 1400/05/20

برخی کارشناسان معتقدند روزهای خوب برای بیت کوین در راه است و به نظر می رسد این ارز دیجیتالی افزایش قیمت را تجربه کند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 435

 بیت‌کوین پرواز کرد /کدام ارزهای دیجیتالی افزایش پیدا کردند؟ image بیت‌کوین پرواز کرد /کدام ارزهای دیجیتالی افزایش پیدا کردند؟ 1400/05/16

ارزش بیتکوین و سایر ارزهای مهم دیجیتالی به شدت افزایش یافت.

امتیاز:
تعداد بازدید: 461