خدمات سایت


متن کامل خبر

تمدید مهلت ثبت نام دریافت آرم طرح ترافیک

آرشیو
معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: تمامی متقاضیان دریافت آرم طرح ترافیک تا ساعت 24 روز 8 بهمن ماه می توانند با مراجعه به سایت شهرداری تهران (www.tehran.ir) به دریافت کد رهگیری اقدام کنند.
1389/11/04 11:14:20 ق.ظ

وحید نوروزی با بیان اینکه مهلت ثبت نام برای متقاضیان دریافت آرم طرح ترافیک تمدید شده است، گفت: پایان روز 5 بهمن ماه آخرین فرصت شهروندان تهرانی برای ثبت نام درسایت شهرداری تهران بود که برای آنکه تمامی واجدان شرایط فرصت کافی برای ثبت نام ابتدایی را داشته باشند این زمان تا 8 بهمن ماه تمدید شد.

تمامی مراحل انجام کار، پیگیریها و هماهنگیهای مورد نیاز صرفا با ثبت نام اینترنتی آرم ترافیک که از طریق سایت شهرداری تهران به نشانی WWW.Tehran.ir و یا مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک شهر امکان پذیر است.

افراد واجد شرایط می‌بایست در این مدت ثبت ‌نام تا پس از بررسی درخواستهای ایشان بر اساس شروط 16 گانه از پیش تعریف شده، اسامی افراد واجد شرایط اعلام ‌شود.

سهمیه خبرنگاران نیز برای دریافت آرم طرح ترافیک 3 بهمن ماه اعلام شده بود که معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در این رابطه گفت: براساس سهمیه سال 89، طی روزهای آینده سهمیه تمامی رسانه ها و خبرگزاری ها به مدیران مسئول ابلاغ می شود که پس از آن مدیران مسئول بر اساس سهمیه تعیین شده نام خبرنگاران واجد شرایط رسانه خود را همراه با کد رهگیری آنها اعلام می کنند.

وی افزود: امسال مانند سالهای گذشته نام کاربری و رمز عبور در اختیار مدیران مسئول قرار نمی گیرد و خبرنگاران خود باید نسبت به ثبت نام از طریق سایت شهرداری تهران اقدام کنند. نوروزی تصریح کرد: همچنین خودروهای اداری رسانه ها طبق سهمیه سال 89 می توانند نسبت به دریافت مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک اقدام کنند.

وی تاکید کرد: ارائه آرم طرح ترافیک به خبرنگاران تنها با ثبت نام اینترنتی و ارائه کد رهگیری از طریق رسانه ها و در سقف تعیین شده امکان پذیر خواهد بود.

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: ما به رسانه های گروهی این اطمینان را می دهیم که تمامی خبرنگاران واجد شرایط بتوانند مجوز طرح ترافیک را دریافت کنند و مساعدت لازم با آنها صورت گیرد.

منبع : خبرآنلاین
به این خبر امتیاز بدهید :
برچسب های خبر:
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
وزیر علوم: آموزش در سال تحصیلی جدید کاملا حضوری است image وزیر علوم: آموزش در سال تحصیلی جدید کاملا حضوری است 1401/06/22

در سال تحصیلی جدید بر اساس برنامه آموزشی برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواهد بود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 75

معافیت سفیران تپ‌سی از کمیسیون در ازای روشن کردن کولر image معافیت سفیران تپ‌سی از کمیسیون در ازای روشن کردن کولر 1401/06/01

تپ‌سی با هدف بهبود وضعیت تهویه خودرو سفیرانی را که کولر روشن می‌کنند یک روز از پرداخت کمیسیون معاف می‌کند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 56

کودکان اینفلوئنسر، فرزند فقر در سواد رسانه‌ای؛ نگاهی به تلاش والدین برای درآمدزایی از شبکه‌های اجتماعی  image کودکان اینفلوئنسر، فرزند فقر در سواد رسانه‌ای؛ نگاهی به تلاش والدین برای درآمدزایی از شبکه‌های اجتماعی 1401/03/04

«من تا سه میشمرم و بعد تو جمله‌هایی که با هم تمرین کردیم را بگو. حواست باشد حتما لبخند بزن و با خوشحالی درباره نمایشگاه کتاب توضیح بده عزیزم.»

امتیاز:
تعداد بازدید: 117

دستگیری متهمانی که با سامانه ثنا و ابلاغ قضائی کلاهبرداری کردند image دستگیری متهمانی که با سامانه ثنا و ابلاغ قضائی کلاهبرداری کردند 1401/01/17

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری کلاهبرداران اینترنتی با ترفند ارسال پیامک‌های جعلی فیشینگ و سوء استفاده از مدارک هویتی شهروندان در فضای مجازی خبر داد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 133

نتفلیکس در ایران ۹ میلیون کاربر دارد؟ image نتفلیکس در ایران ۹ میلیون کاربر دارد؟ 1400/09/15

ساترا گزارشی منتشر کرد که اطلاعات و آمار جالب توجهی در زمینه فعالیت پلتفرم‌ها، وضعیت سریال سازی و درخواست مجوزها و همچنین مخاطبان این آثار دارد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 519

ساعات ورود به محدوده طرح ترافیک تغییر نمی‌کند  image ساعات ورود به محدوده طرح ترافیک تغییر نمی‌کند 1400/09/01

شیوع کرونا طی دو سال گذشته بر اجرای بسیاری از قوانین و شرایط تردد تاثیر گذاشته و حالا در سال ۱۴۰۰ نیز با اوج گیری همه‌گیری ویروس کرونا هر از چندگاهی طرح ترافیک تهران لغو می‌شود...

امتیاز:
تعداد بازدید: 177

لایک‌هایی که عزت نفس‌ کاذب می‌دهند؛ چرا افراد در فضای آنلاین بدجنس می‌شوند؟  image لایک‌هایی که عزت نفس‌ کاذب می‌دهند؛ چرا افراد در فضای آنلاین بدجنس می‌شوند؟ 1400/08/23

این روزها نظرات افراد در فضای اینترنت در مورد موضوعات مختلف بسیار تهاجمی است و آنها بیشتر از اینکه نظر خود را به‌درستی مطرح کنند، از جملات و واژگان آزاردهنده استفاده می‌کنند. اما واقعا چرا افراد در فضای اینترنت و مجازی تا این اندازه بدجنس می‌شوند؟

امتیاز:
تعداد بازدید: 332

ارسال کنندگان پیامک جعلی سامانه ثنا دستگیر شدند  image ارسال کنندگان پیامک جعلی سامانه ثنا دستگیر شدند 1400/06/01

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از دستگیری ارسال کنندگان پیامک جعلی سامانه ثتا قوه قضاییه خبر داد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 438

نمایندگان مجلس به لغو رسیدگی به طرح صیانت طبق اصل ۸۵ قانون اساسی رأی دادند  image نمایندگان مجلس به لغو رسیدگی به طرح صیانت طبق اصل ۸۵ قانون اساسی رأی دادند 1400/05/19

علیرغم رأی مثبت نمایندگان مجلس در جلسه غیرعلنی مبنی بر لغو اصل هشتاد و پنجی شدن طرح صیانت، با رأی‌گیری مجدد در جلسه علنی به منظور تصویب این موضوع، این اتفاق نیفتاد و ...

امتیاز:
تعداد بازدید: 396

به‌زودی جمعیت مردان به شکل نگران‌کننده‌ای افزایش پیدا خواهد کرد image به‌زودی جمعیت مردان به شکل نگران‌کننده‌ای افزایش پیدا خواهد کرد 1400/05/16

مطالعه‌ی جدیدی به بررسی تأثیر سقط جنین بر پایه جنسیت بر جمعیت‌شناسی جهان پرداخته است و نشان می‌دهد افزایش ترجیح جنسیتی در بدو تولد به مشکلاتی در جامعه منجر خواهد شد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 272