خدمات سایت


متن کامل خبر

وضعیت بازار خودرو هفته اول تیرماه

آرشیو
نمودار قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا نسبت به هفته گذشته صعودی شد.
1402/04/10 11:11:01 ق.ظ

نمودار تغییرات قیمت خودرو در اولین هفته تابستان ۱۴۰۲ افزایشی بود.بر این اساس قیمت خودروهای ایران خودرو در این هفته تا ۴۵ میلیون تومان هم بالا رفت که این آمار مربوط به تارا دنده ای۱۴۰۲ است. همچنین قیمت خودروهای سایپا نیز بین ۵ الی ۴۵ میلیون تومان گران شده است، شاهین G با افزایش ۴۵ میلیون تومانی رکوردار جهش قیمت محصولات داخلی سایپا است.

در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به پنجشنبه هفته گذشته (یک تیرماه ۱۴۰۲) را می‌خوانید؛

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۴۰ میلیون رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون تومان ارزان شده است. این خودرو طی ۷۰ روز گذشته ۱۶۰میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۷۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۴۵  میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۲۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۴۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۴۵ میلیون گران شده است. این خودرو طی دو هفته گذشته روز گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است.
قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۹۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۵۰ میلیون بالا رفته است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۸۱۰ میلیون تومان است که طی گذشته ۲۰ میلیون تومان گران شده است.این خودرو تقریبا دو ماه گذشته ۱۳۵ میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۸۴۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. این  مدل طی یک ماه گذشته ۸۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱ ، ۸۰۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۳۰ میلیون گران شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۸۳۰ تومان قیمت خورده است که  ۳۰ میلیون افزایش را طی ۷ روز به ثبت رسانده است. این مدل در ۲۱  روز گذشته ۴۰ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت تارا دنده ای۱۴۰۲ هم به ۶۸۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به ۷روز گذشته ۴۵ میلیون گران شده است و طی ۵۲ روز گذشته ۱۳۰میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی  ۸۴۰میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۳۵ میلیونی طی هفته گذشته و کاهش ۱۴۵ میلیونی طی دو ماه گذشته  است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۲۰ میلیون گران شده است و طی ۵۲ روز گذشته ۲۰۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۲۰ میلیون تومان رسیده است که طی هفته گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است و طی ۵ روز گذشته ۳۰ میلیون ارزان شده است.  رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۵۵ میلیون تومان که یک هفته ای ۲۵ میلیون افزایش پیدا کرده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۷۵  میلیونی شده است که طی هفته گذشته  ۲۵ میلیون تومان گران شده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۵۰میلیون تومان است که طی هفته گذشته  ۱۰ میلیون تومان افزایش داشته است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۶۵ میلیونی شده است که نسبت به هفته روز گذشته 15 میلیون افزایش داشته است. این خودرو طی ۱3 روز گذشته ۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۱۰ میلیون اعلام شده است که طی هفته گذشته ۲۰ میلیون گران شده است. این خودرو هشتم خردادماه ۶۶۵ میلیون تومان بود و یک ماهه ۵۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۰۵ میلیون تومان شده است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۷۰۰ میلیون تومان رسیده است و گران ترین مدل پژو پارس است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز با افزایش ۱۵ میلیونی به روز شد و ۵۲۵ میلیون تومان است.
قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۲۷۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به  هفته گذشته ثابت مانده است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم  با ثبات حوالی ۲۶۰ میلیون تومان به روزرسانی شد.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به دو روز گذشته  ۵ میلیون ارزان شده است و  ۳۳۰میلیون تومان است.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ با ثبات قیمت طی هفته گذشته ۳۳۰ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۰ میلیون تومان خریدوفروش می شود  که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون افزایش قیمت را به ثبت رسانده است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۳۵ میلیون تومان است که نسبت به روز هفته گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۰ میلیون رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. این خودرو نسبت به ۱۶ ادریبهشت ۴۵میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۵۰ میلیون تومان شده است که افزایش ۱۵ میلیون طی هفته گذشته  است و  مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۶۰ میلیون است که طی هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۴۰۰ میلیون تومان اعلام شده است که ۵ میلیون نسبت به هفته گذشته گران شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۷۵میلیون تومان رسیده است و نسبت به هفته گذشته ۴۵میلیون گران شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۳۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای افزایش ۱۵ میلیونی طی هفته گذشته است.
به این خبر امتیاز بدهید :
برچسب های خبر:
کلمات کلیدی :
  • قیمت خودرو,
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
ثبت‌نام خودروهای وارداتی به‌زودی بدون محدودیت انجام خواهد شد image ثبت‌نام خودروهای وارداتی به‌زودی بدون محدودیت انجام خواهد شد 1402/09/15

براساس اعلام مدیر سامانه یکپارچه، ثبت‌نام خودروهای وارداتی در آینده نزدیک بدون هیچ‌گونه محدودیتی انجام خواهد شد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 21

نسخه جدید دیسکورد موبایل منتشر شد؛ تغییر طراحی با تمرکز روی قابلیت‌های پیام‌رسانی image نسخه جدید دیسکورد موبایل منتشر شد؛ تغییر طراحی با تمرکز روی قابلیت‌های پیام‌رسانی 1402/09/15

در این نسخه یک نوار به پایین اپلیکیشن اضافه شده است و همچنین این آپدیت مجموعه‌ای از بهبودهای عملکردی را شامل می‌شود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 20

نتایج ثبت‌نام خودروهای وارداتی اعلام شد image نتایج ثبت‌نام خودروهای وارداتی اعلام شد 1402/09/07

چهارمین دوره ثبت‌نام خودروهای وارداتی ویژه متقاضیانی که در مرحله اول ثبت‌نام در اسفندماه سال گذشته اقدام و نوبت دریافت کرده‌ بودند برگزار شد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 53

تصاویر واقعی ردمی K70 و ردمی K70 پرو در آستانه رونمایی فاش شد image تصاویر واقعی ردمی K70 و ردمی K70 پرو در آستانه رونمایی فاش شد 1402/09/07

تصاویر فاش‌شده، جزئیات بیشتری درمورد گوشی‌های پرچمدار جدید شیائومی سری ردمی K70 به‌نمایش می‌گذارند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 38

طرح واردات خودروهای کارکرده شکست خورد image طرح واردات خودروهای کارکرده شکست خورد 1402/09/06

طبق گزارش‌های منتشر شده، طرح واردات خودروهای کارکرده شکست خورده است؛ اما چه شد که واردات خودروهای دست دوم به سرانجام نرسید؟

امتیاز:
تعداد بازدید: 38

کاهش قیمت لاستیک ادامه دارد image کاهش قیمت لاستیک ادامه دارد 1402/09/04

عضو اتحادیه لاستیک و روغن تهران با اشاره به این‌که کارخانه‌ها تولید خود را بر تایرهای پرمصرف معطوف کرده‌اند، گفت: شاهد روند کاهشی قیمت‌ها هستیم و قیمت‌ها به‌شدت به نرخ مصوب نزدیک شده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 26

نفوذ چین در بازار خودرو ایران چند برابر می‌شود image نفوذ چین در بازار خودرو ایران چند برابر می‌شود 1402/09/04

شما هم از حضور چین در بازار خودرو ایران و تصرف بازار توسط خودروهای بی کیفیت چینی ناراضی هستید؟ حالا به‌نظر می‌رسد قرار است نفوذ چین در بازار خودرو ایران چند برابر شود.

امتیاز:
تعداد بازدید: 31

نماینده مجلس: فیلترشکن مصرف دیتا را دو برابر می‌کند؛ دیتا را دولت می‌فروشد و پول بیشتری به دولت می‌رسد image نماینده مجلس: فیلترشکن مصرف دیتا را دو برابر می‌کند؛ دیتا را دولت می‌فروشد و پول بیشتری به دولت می‌رسد 1402/08/28

رشیدی کوچی: فیلترینگ جواب نداده است و ما فقط مردم را مجبور کرده‌ایم که به سمت خرید فیلترشکن بروند. این داستان خیلی برای کشور تبعات دارد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 34

اپل، متا و تیک‌تاک از ورود سرویس‌های خود به فهرست DMA اتحادیه اروپا شکایت کردند image اپل، متا و تیک‌تاک از ورود سرویس‌های خود به فهرست DMA اتحادیه اروپا شکایت کردند 1402/08/27

اپل در واکنش به «دروازه‌دار» دانستن اپ استور و iMessage در لیست جدید ضدانحصار DMA، تصمیم اتحادیه اروپا را به چالش کشیده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 31

تصاویر کابین اولین خودرو شیائومی فاش شد image تصاویر کابین اولین خودرو شیائومی فاش شد 1402/08/27

تصاویری از داخل خودروی برقی شیائومی فاش شده است که جزئیات بیشتری از آن را نمایش می‌دهند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 35