خدمات سایت


متن کامل خبر

ایران صاحب «نخستین روزنامه خودرویی جهان» شد

آرشیو
برای اولین بار در دنیا مجوز انتشار نخستین روزنامه خودرویی جهان با عنوان دنیای‌ خودرو به نام یک ایرانی (خشایار نظریان) ثبت شد.
1393/12/11 12:36:06 ب.ظ

هیات نظارت بر مطبوعات در جلسه بیستم بهمن ۱۳۹۳ مجوز انتشار نخستین روزنامه خودرویی جهان را در ایران به نام دنیای‌خودرو صادر کرد.

دنیای‌خودرو در حال حاضر در قالب هفته‌نامه با مدیرمسئولی و صاحب امتیازی خشایار نظریان منتشر می‌شود و در حالی که تعداد شمار‌گان هیچ نشریه خودرویی از ۴۰۰ عبور نکرده، این نشریه در ماه گذشته توانست با انتشار چهارصدمین شماره خود رکورد نشریات خودرویی ایران را بشکند.

اعطای مجوز روزنامه دنیای‌خودرو در تاریخ ۲۰ بهمن‌ماه از سوی اعضای هیات نظارت بر مطبوعات به خشایار نظریان در حالی است که او اجازه انتشار این روزنامه را حدود ۱۲ سال پیش از اداره کل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست کرده بود اما در تاریخ چهاردهم مردادماه سال ۱۳۸۵ هیات نظارت فقط با ترتیب انتشار هفتگی دنیای‌خودرو موافقت کرد.

اکنون پس از گذشت هشت سال انتشار بی‌وقفه هفته‌نامه دنیای‌خودرو، هیات نظارت بر مطبوعات به درخواست تغییر در ترتیب انتشار هفته‌نامه دنیای‌خودرو به روزنامه پاسخ مثبت داده و پرمخاطب‌ترین نشریه خودرویی ایران قرار است به صورت روزانه منتشر شود.
خشایار نظریان صاحب امتیاز و مدیر مسئول روزنامه دنیای‌خودرو با تایید این خبر، ضمن دعوت به کار از تمام روزنامه‌نگاران خودرویی کشور(خودرونویسان) به خبرنگار ما گفت: ما این روزنامه را در آینده نزدیک با تیراژ انبوه در سراسر ایران منتشر خواهیم کرد و دست تمامی کسانی که در این راه ما را یاری می‌کنند خواهیم فشرد.

به این خبر امتیاز بدهید :
برچسب های خبر:
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
محدودیت‌های کرونایی تا کی ادامه دارد؟ image محدودیت‌های کرونایی تا کی ادامه دارد؟ 1400/01/29

معاون بهداشت وزارت بهداشت و سخنگوی ستاد ملی کرونا با بیان اینکه فعلا از وضعیت قرمز خارج نخواهیم شد، گفت: حدود ۲۱ هزار نفر هم افرادی بودند که مثبت بودند و سفر رفتند و نقض قرنطینه کردند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 80

چگونه مجوز تردد بین‎ شهری بگیریم؟ image چگونه مجوز تردد بین‎ شهری بگیریم؟ 1399/10/20

افرادی که قصد دارند با خودرو شخصی به شهرهای وضعیت نارنجی و قرمز وارد شوند و از این شهرها نیز خارج شوند، نیاز به دریافت مجوز تردد بین شهری دارند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 155

کاهش حقوق بازنشستگان به دلیل استفاده از طرح خرید لوازم خانگی image کاهش حقوق بازنشستگان به دلیل استفاده از طرح خرید لوازم خانگی 1399/10/10

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بازنشستگانی که یک میلیون از حقوقشان کسر شده است به دلیل استفاده از طرح خرید لوازم خانگی است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 389

مناظره انتخاباتی مجازی آمریکا به دلیل امتناع ترامپ از شرکت در آن لغو شد image مناظره انتخاباتی مجازی آمریکا به دلیل امتناع ترامپ از شرکت در آن لغو شد 1399/07/19

دومین مناظره انتخابات ریاست جهوری ۲۰۲۰ آمریکا که قرار بود روز پنج شنبه این هفته برگزار شود، لغو شد. این مناظره قرار بود به خاطر کرونا به شکل مجازی برگزار شود ولی دونالد ترامپ گفت در مناظره مجازی شرکت نمی‌کند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 554

برنده یک مسابقه تلویزیونی سال ۲۰۲۳ به ایستگاه فضایی بین‌المللی می‌رود image برنده یک مسابقه تلویزیونی سال ۲۰۲۳ به ایستگاه فضایی بین‌المللی می‌رود 1399/06/28

یک تهیه‌کننده برنامه‌های تلویزیونی می‌خواهد برنده شوی تلویزیونی را در سفری ۱۰ روزه به ایستگاه فضایی بین المللی ببرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 1193

احمد پورمخبر درگذشت image احمد پورمخبر درگذشت 1399/04/30

احمد پورمخبر که با بازی در سریال‌های طنز رضا عطاران به شهرت رسید، در ۸۰ سالگی از دنیا رفت.

امتیاز:
تعداد بازدید: 998

آموزش مجازی، روشی جدید برای یادگیری یا سوزاندن سال تحصیلی؟ image آموزش مجازی، روشی جدید برای یادگیری یا سوزاندن سال تحصیلی؟ 1399/03/18

با وجود اینکه اغلب والدین به آموزش مجازی خوشبین نیستند و حتی سال تحصیلی را با پیش آمدن بحران کرونا و خانه نشینی فرزندانشان از دست رفته می‌بینند، اما دانش‌آموزان نظر متفاوتی دارند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 819

پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود image پلیس فتا: 70 درصد جرایم فضای مجازی سال گذشته اقتصادی بود 1399/01/09

بر اسس اعلام پلیس فتا بیشترین جرایم فضای مجازی در سال گذشته مرتبط با جرایم اقتصادی بوده که بیش از نیمی از آن به مساله فیشینگ برمی‌گردد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 941

افزایش ۹۰۰ درصدی نژادپرستی علیه چینی‌ها در شبکه‌های مجازی image افزایش ۹۰۰ درصدی نژادپرستی علیه چینی‌ها در شبکه‌های مجازی 1399/01/09

بیماری مرگباری که مثل ابری تیره بر جهان سایه افکنده از چین شروع شد و همین عامل باعث افزایش چشمگیر نژادپرستی علیه این کشور در شبکه های اجتماعی شده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 758

روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش image روشدن دست سامسونگ بعداز دروغگویی درباره ساعت هوشمندش 1392/09/01

کمپانی کره ای اگر ذره ای صداقت اپل را داشت، شاید اندکی در دل تکنولوژیست های واقعی جای می گرفت.

امتیاز:
تعداد بازدید: 7229