خدمات سایت


متن کامل خبر

بهترین آموزشگاه نصب پکیج دیواری کدام است؟

آرشیو
امروزه در اکثر ساخت و سازهای جدید به جای تاسیسات گرمایشی سنتی و پرمصرف از شیوه های بروز مثل نصب پکیج دیواری استفاده می شود. به همین دلیل افرادی که در دوره آموزش نصب پکیج دیواری شرکت می کند می توانند کار نصب پکیج در ساختمان های مختلف را انجام دهند. دوره نصب پکیج در آموزشگاه های مختلفی برگزار می شود، و بهتر است برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه ای به بهترین آموزشگاه نصب پکیج مراجعه شود.
1399/03/08 08:31:11 ب.ظ

همانطور که اشاره شد امروزه با توجه به کارایی و مزایای بسیار پکیج دیواری در مقایسه با دیگر سیستم های گرمایشی تقاضا برای نصب پکیج دیواری در حال افزایش است و در آینده کمتر ساختمانی را می توان دید از این سیستم گرمایشی استفاده نکند.

با افزایش تقاضا برای خرید پکیج دیواری تقاضا برای نصب آن نیز افزایش خواهد یافت. از آنجایی که نصب پکیج دیواری امری تخصصی می باشد و نصب اشتباه آن ممکن است خسارات بسیاری را به همراه بیاورد بنابراین افراد برای نصب پکیج به دنبال متخصصی حرفه ای بوده تا به بهترین صورت پکیج دیواری را نصب نماید.

 به همین دلیل افرادی که دوره آموزش نصب پکیج دیواری را گذرانده اند می توانند از این فرصت استفاده کرده و کار نصب پکیج در ساختمان های مختلف را انجام دهند. دوره آموزش نصب پکیج دیواری در حال حاضر در آموزشگاه های متفاوتی در سراسر کشور برگزار می شود که باید برای طی نمودن این دوره حتما به مراکز تخصصی و البته کاملا حرفه ای مراجعه شود.

بهترین آموزشگاه نصب پکیج کدام است؟

همانطور که اشاره شد امروزه آموزشگاه های متعددی در سراسر کشور دوره های نصب پکیج را برگزار می نمایند. اما تنها تعداد اندکی از این آموزشگاه ها دوره های فوق را به صورت تخصصی و عملی برگزار می نمایند. بنابراین پیش از ثبت نام می بایست به بررسی آموزشگاه های فعال در این حوزه پرداخته و بهترین آموزشگاه را برای گذراندن دوره آموزشی فوق انتخاب نمایید.

آموزشگاه فنون برق در تهران یکی از بهترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره های نصب پکیج دیواری است که به صورت کاملا تخصصی و عملی زیرنظر سازمان فنی حرفه ای دوره فوق را برگزار می نماید. در این دوره آموزشی کارآموزان علاوه بر آموزش تئوری به صورت کاملا عملی و در کارگاه های مجهز کلیه مباحث مربوط به نصب پکیج دیواری را فرا می گیرند.

از آنجایی که دوره های این آموزشگاه به صورت کاملا عملی بوده و کارآموزان تمام مطالب آموزشی را زیر نظر اساتید باتجربه تمرین می نمایند، به راحتی و بدون استرس می توانند وارد بازار کار شده و همانند نصاب باسابقه و حرفه ای به نصب انواع برندهای پکیج بپردازند.

این آموزشگاه دوره نصب پکیج را با هدف ورود متخصصانی حرفه ای برای ورود به بازار کار پردرآمد پکیج دیواری برگزار می نماید. در همین راستا در تلاش است تا شرایطی را فراهم آورد تا کلیه علاقه مندان از سراسر کشور بتوانند در این دوره ثبت نام نماید. به طور مثال برای علاقه مندانی که ساکن استان تهران نیستند خوابگاه هایی در نزدیکی محل برگزاری دوره تدارک دیده است، همچنین با برگزاری دوره در ساعات منعطف این امکان را فراهم کرده است تا افراد شاغل که علاقه مند به حضور در این دوره آموزشی می باشند بتوانند در دوره فوق ثبت نام نمایند.

در دوره نصب پکیج فنون برق چه مطالبی آموزش داده می شود؟

در این دوره آموزشی به صورت کاملا تخصصی کلیه مراحل و نکات مربوط به نصب انواع برندهای پکیج دیواری آموزش داده می شود. برخی از سرفصل های آموزشی در این دوره عبارتند از:

 • آموزش نصب پکیج دیواری و راه اندازی آنها به صورت کاملا عملی
 • آموزش شناخت و تست قطعات پکیج دیواری
 • آمورش تشخیص محل و محاسبات مربوط به نصب پکیج
 • آموزش محاسبات مربوط به دودکش در پکیج های فن دار و بدون فن
 • معرفی افراد و مرکز جذب نیرو
 • آموزش کاربردی ترین روشهای ورود به بازار کار جهت درآمد زایی
 • آموزش لوله کشی پکیج
 • و بسیاری از مطالب آموزشی دیگر

آموزشگاه فنون برق به عنوان بهترین آموزشگاه نصب پکیج علاوه بر دوره فوق دوره های متعدد دیگری را که از درآمد بالایی نیر برخوردار می باشند، برگزار می نماید. در ادامه به صورت مختصر به بررسی و معرفی این دوره ها خواهیم پرداخت.

 

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیر لوازم خانگی یک دوره تخصصی است که هدف از برگزاری آن تربیت نیروهایی است که بتوانند به صورت تخصصی انواع لوازم خانگی را تعمیر کرده و وارد بازار کار شغل تعمیرات لوازم خانگی شوند. همانطور که می دانید امروزه در هر خانه لوازم خانگی متعددی وجود دارد که خرابی در همه آنها امری عادی است که بر اثر شرایط مختلف رخ می دهد.

 همچنین بالا رفتن قیمت لوازم خانگی باعث شده که افراد به تعمیر این وسایل بیش از پیش روی آورند و برای رفع مشکل لوازم خانگی و یا به عبارت بهتر تعمیر آنها، از تعمیر کاران لوازم خانگی کمک بگیرند. در چنین شرایطی افرادی که مهارت لازم در تعمیرات انواع لوازم خانگی را از طریق گذارندن دوره های لوازم خانگی کسب کرده باشند می توانند به نیاز افراد پاسخ داده و به درآمدزایی بپردازند.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنون برق دوره ای است که به صورت کاملا تخصصی و عملی در کارگاه های مجهز برگزار می شود. در این دوره صفر تا صد تعمیرات انواع لوازم خانگی آموزش داده می شود. کارآموزان این دوره آموزشی در مدت کوتاهی همانند متخصص و تعمیرکاری ماهر تخصص لازم برای تعمیرات انواع لوازم خانگی را به دست آورده و می توانند وارد بازار کار تعمیرات لوازم خانگی شوند.

دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

همانطور که می دانید امروزه بردهای الکترونیک از مهم ترین قطعات در لوازم برقی بوده و اکثر لوازم برقی دارای بردهای الکترونیکی هستند که امورات کاری آنها به وسیله جریاناتی که در بردها تعریف شده انجام می گیرد. یک وسیله برقی به دلایل مختلفی ممکن است از قسمت برد الکتریکی دچار آسیب دیدگی شود و در این صورت عملکرد کاری آن غیر ممکن و یا دچار اختلال می شود. برای رفع این مشکل لازم است به افرادی مراجعه شود که بتوانند مشکل را تشخیص دهند.

از آنجایی که برد الکترونیک بسیار پیچیده و حساس است بنابراین کار تعمیرات و عیب یابی آن را باید به تعمیرکاران حرفه ای و متخصص در این زمینه واگذار کرد.  در نتیجه می توان آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی را یک دوره درآمدزا دانست که با توجه به پیشرفت روزافزون لوازم الکترونیکی از آینده روشنی برخوردار است.

دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی فنون برق به صورت کاملا تخصصی و عملی در کارگاه های مجز می گردد. اساتید با تجریه و متخصص این حوزه به صورت حرفه ای کلیه مباحث مربوط به تعمیرات انواع بردهای الکترونیک را به کارآموزان آموزش داده و آنها را برای ورود موفقیت آمیز به بازار کار این شغل آماده می کنند.

آموزشگاه فنون برق بهترین انتخاب برای گذراندن دوره های برق و الکترونیک

آموزش نصب پکیج، تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات بردهای الکترونیکی و بسیاری از دیگر دوره های فنی در مجتمع فنون برق توسط بهترین اساتید ایران و در کارگاه هایی با بروزترین تجهیزات آموزشی، در بالاترین سطح کیفی و بهترین قمیت برگزار می شود.

آموزشگاه فنون برق در زمره مراکز معتبر کشور در زمینه برگزاری دوره های مختلف به شمار می رود و مدرک اعطایی آن در سراسر کشور از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. شما نیز از سراسر کشور می توانید در دوره های آموزشی آن شرکت کنید. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی مجتمع فنون برق به آدرس اینترنتی www.fonoonbargh.com مراجعه نمایید یا با شماره 02166576476 تماس حاصل نمایید.

منبع :
به این خبر امتیاز بدهید :
برچسب های خبر:
کلمات کلیدی :
 • آموزش تعمیرات لوازم خانگی,
 • آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی,
 • آموزش نصب پکیج دیواری,
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
معرفی برترین برندهای گوشی هوشمند image معرفی برترین برندهای گوشی هوشمند 1399/10/22

گوشی های هوشمند امروزه یکی از پرطرفدارترین ابزارهایی هستند که شرکت های تولید کننده بسیاری با ارائه فناوری های خلاقانه و مدرن، طرفداران این وادی را بیش از پیش علاقه‌ مند کرده است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 151

خدمات نمایندگی تلفن پاناسونیک image خدمات نمایندگی تلفن پاناسونیک 1399/10/21

نمایندگی تلفن پاناسونیک همانطور که از نام آن پیداست تنها تلفن های برند پاناسونیک را پوشش می دهد. تلفن های پاناسونیک مشهورترین محصول این برند به شمار می روند و اغلب مردم با آنها آشنایی دارند. توجه داشته باشید که تلفن های پاناسونیک در انواع اقسام طرح ها و مدل های مختلف به بازار عرضه شده اند

امتیاز:
تعداد بازدید: 120

راهنمای انتخاب و خرید یک موس گیمینگ مناسب image راهنمای انتخاب و خرید یک موس گیمینگ مناسب 1399/10/20

انتخاب یک موس گیمینگ مناسب از دغدغه های کاربران حرفه ای و علاقه مند به گیم است. گیمرها به قطعات کامپیوتر پیشرفته، یک مانیتور صفحه عریض خوب و کیبورد و همینطور موس گیمینگ خوب نیاز دارند. ممکن است برخی از کاربران فکر کنند که نیازی به موس گیمینگ ندارند چرا که تمام موس ها با دو دکمه و یک چرخ اسکرول می توانند از عهده ی انجام بازی ها بربیایند...

امتیاز:
تعداد بازدید: 194

چگونه بدون اینکه از خانه بیرون برویم، گوسفند زنده تهیه کنیم؟ image چگونه بدون اینکه از خانه بیرون برویم، گوسفند زنده تهیه کنیم؟ 1399/10/15

برای قربانی کردن نیازمند خرید دام زنده می‌باشیم. امروزه امکان خرید گوسفند زنده از اینترنت فراهم می‌باشد. با جست و جو در میان سایت‌های مختلف سایتی دام کالا را می‌یابیم که به درستی این امر را امکان پذیر نموده است تا ما بتوانیم بدون خروج از منزل گوسفند زنده جهت قربانی کردن خریداری کنیم.

امتیاز:
تعداد بازدید: 134

ویژگیها و تفاوت کیبورد گیمینگ با کیبورد معمولی image ویژگیها و تفاوت کیبورد گیمینگ با کیبورد معمولی 1399/10/15

اگر شما به تازگی وارد دنیای حرفه ای گیمینگ شده اید، ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که آیا لازم است که کیبورد گیمینگ را جایگزین کیبورد معمولی کنید؟ و یا بپرسید که چه تفاوتی بین کیبورد معمولی با کیبورد گیمینگ است؟

امتیاز:
تعداد بازدید: 193

معرفی دو مدل کیس حرفه ای و گیمینگ کولرمستر image معرفی دو مدل کیس حرفه ای و گیمینگ کولرمستر 1399/10/13

در این مقاله ما قصد داریم شما را با دو مدل از کیس های حرفه ای و گیمینگ کمپانی کولرمستر آشنا کنیم، این کیس ها دارای امکانات و قابلیت های متنوعی هستند که به شما این امکان را می دهند تا به راحتی کامپیوتر خود را ارتقاء دهید و قطعات سیستم خود را بدون مشکلی اسمبل کنید.

امتیاز:
تعداد بازدید: 261

آموزش هوشمند سازی ساختمان، تعمیرات پکیج و نصب دزدگیر خودرو در تهران image آموزش هوشمند سازی ساختمان، تعمیرات پکیج و نصب دزدگیر خودرو در تهران 1399/10/10

در این مقاله قصد داریم به معرفی سه دوره عالی و پرطرفدار فنی حرفه ای که از بازار کار عالی برخوردار می باشند بپردازیم. این دوره ها آینده شغلی عالی داشته و با شرکت در آنها می توانید آینده شغلی خود را تغییر دهید.

امتیاز:
تعداد بازدید: 173

کیفیت، زیبایی و نظم را با کیف هدفون کیهان تجربه کنید! + عکس image کیفیت، زیبایی و نظم را با کیف هدفون کیهان تجربه کنید! + عکس 1399/10/03

شاید براتون پیش اومده خیلی از هدفون هایی که میخریم بعد از مدتی استفاده کردن سیم ها به هم پیچ و گره میخورن و باعث عصبانیت، هدر رفتن وقت و حتی منصرف شدن از استفاده اون هدفون بشیم، پس راه چاره چیه؟ ...

امتیاز:
تعداد بازدید: 241

مقایسه تلویزیون های X8000G و X7000g image مقایسه تلویزیون های X8000G و X7000g 1399/10/01

حتما برای شما پیش آمده است که در هنگام خرید، بین چند گرینه نمی توانید انتخاب کنید. این مسئله در خرید تلویزیون به علت بالا بودن تعداد برند ها و مدل های هر برند نمود بیشتری دارد...

امتیاز:
تعداد بازدید: 325

 مانتو اداری باعث ایجاد نظم و یکپارچگی در محیط کار image مانتو اداری باعث ایجاد نظم و یکپارچگی در محیط کار 1399/02/13

پوشش و فرم اداری یکسان باعث افزایش اعتبار و برندینگ یک سازمان می شود. فرم اداری و مانتو اداری طراحی شده بر اساس سیاست های یک شرکت علاوه بر جلب اعتماد مشتریان در ایجاد رضایت و یکدستی بیشتر کارمندان نیز تاثیر مثبت دارد. انتخاب یک مانتو اداری ایده آل دارای فاکتورهایی مثل جنس، رنگ و سایز است که برای داشتن مجموعه ای متناسب باید به آن ها توجه کرد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 960