خدمات سایت


متن کامل خبر

بهترین آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی کدام است؟

آرشیو
امروزه لوازم خانگی از پرکاربردترین لوازم در هر خانه می باشد که از تنوع و گستردگی بالایی برخوردار می باشد. امروزه با توجه به پیچیده شدن تکنولوژی به کار برده شده در لوازم خانگی همچنین افزایش قیمت آن تقاضا برای تعمیرات آن رو به افزایش است. همین امر باعث شده است تا دوره های تعمیرات لوازم خانگی پرطرفدار بوده و افراد بسیاری در آن ثبت نام نمایند.
1399/03/08 08:39:48 ب.ظ

همانطور که اشاره شد امروزه لوازم خانگی از تنوع و گستردگی بسیاری برخوردار بوده و تکنولوژی به کار گرفته شده در آن نیز روز به روز در حال توسعه می باشد. پیچیده شدن تکنولوژی در لوازم خانگی کار تعمیرات آن را سخت و تخصصی کرده است. همچنین در سال های اخیر با توجه به نوسانات ارز قیمت لوازم خانگی افزایش چشم گیری داشته و این افزایش قیمت باعث شده است تا افراد در صورت بروز مشکل در لوازم خانگی به دنبال تعمیر عیب به وجود آمده در مقایسه با تعویض آن باشند.

همه این موارد نشان از بازار خوب و پر رونق تعمیرات لوازم خانگی می دهد. بازار کار پردرآمد تعمیرات لوازم خانگی باعث شده است تا تقاضا برای گذراندن دوره های تعمیرات لوازم خانگی افزایش یافته و به دنبال این افزایش تقاضا آموزشگاه های فنی بسیاری دوره های تعمیرات لوازم خانگی را برگزار نمایند.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی دوره ای است که مراکز مختلفی در سراسر کشور آن را برگزار می کنند. ورود موفق به بازار کار این رشته دارای شرایطی است که یکی از آنها داشتن مهارت و تخصص حرفه ای و مدرک معتبر است. به همین دلیل توصیه می شود برای گذراندن دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به مراکز تخصصی، حرفه ای و معتبر مراجعه شود.

زیرا متاسفانه برخی از آموزشگاه ها تنها به صورت آکادمیک به آموزش مباحث مربوطه پرداخته و این امر باعث می شود که کارآموزان پس از پایان دوره نتوانند وارد بازار کار شده و درآمدزایی داشته باشند.

بهترین آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی کدام است؟

همانطور که اشاره شد شرط لازم برای ورود موفق به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی داشتن مهارت و تخصص لازم در تعمیرات انواع لوازم خانگی است. به همین دلیل می بایست دوره های تعمیر لوازم خانگی را در آموزشگاه سپری کرد که به صورت حرفه ای و کاملا عملی کلیه مباحث و نکات مربوط به تعمیرات انواع لوازم خانگی را آموزش می دهند.

با بررسی های صورت گرفته بر روی آموزشگاه های فعال در این زمینه به این نتیجه رسیدیم که آموزشگاه فنی برق از بهترین آموزشگاه های تعمیرات لوازم خانگی در کشور است که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای اقدام به برگزاری دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی کرده است.

این آموزشگاه به صورت کاملا عملی، در کارگاه های مجهز و زیر نظر اساتید با تجربه و متخصص کلیه مباحث مربوط به عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات انواع لوازم خانگی از جمله انواع یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی، غذاساز و غیره را آموزش می دهد. کارآموزان در این دوره به صورت عملی و در محیط شبیه به محیط واقعی کلیه مباحث آموزشی را تمرین کرده و خود را برای ورود به بازار کار آماده می نمایند.

این آموزشگاه علاوه بر آموزش عملی مباحث در پایان دوره مشاوره های بازاریابی و فروش به کارآموزان ارائه کرده و از این طریق آنها را با روش های ورود به بازار کار آماده می نماید. همچنین پس از پایان دوره همراه کارآموزان بوده و با پشتبانی نامحدود آنها را در راه موفقیت یاری می کند.

بنابراین توصیه می کنیم دوره های لوازم خانگی را در آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی فنی برق ثبت نام نمایید.

مزایای شرکت در دوره های تعمیرات لوازم خانگی فنی برق چیست؟

 • ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای
 • برگزاری دوره در کارگاه های مجهز
 • برگزاری دوره به صورت عملی
 • برگزاری دوره متناسب با آخرین سرفصل های آموزشی
 • امکان تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
 • پشتیبانی نامحدود
 • ارائه خوابگاه برای کارآموزانی که ساکن  تهران نیستند
 • نزدیکی آموزشگاه به وسایل حمل و نقل عمومی(مترو، اتوبوس، تاکسی)
 • آموزش مباحث زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای
 • برگزاری دوره در ساعات منعطف

در دوره تعمیرات لوازم خانگی فنی برق چه مطالبی آموزش داده می شود؟

آموزش تعمیرات لوازم خانگی از دوره های مهمی است که کارآموزان آن تعمیرکاران بازار لوازم خانگی خواهند شد. این دوره آموزشی شامل آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی و آموزش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی می باشد. در این دوره آموزشی صفر تا صد تعمیرات انواع لوازم خانگی آموزش داده می شود.

در واقع هدف از برگزاری دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی این است که بتوان کمبود تعمیرکاران متخصص را در این بازار برطرف نمود. در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به کارآموزان عمدتا تخصص تعمیر لوازم برقی و گازسوز خانگی داده می شود و آنها می توانند پس از پایان دوره آموزشی به عنوان تعمیرکار متخصص به صورت شخصی فعالیت کرده و یا در استخدام شرکت ها تعمیراتی و یا نمایندگی های برندهای معتبر در آیند.

 از جمله مطالب آموزشی این دوره عبارتند از:

 • آموزش تعمیرات انواع یخچال ساید، معمولی و فریزر
 • آموزش تعمیرات انواع ماشین لباسشویی
 • آموزش تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی
 • آموزش تعمیرات ماکروفر
 • آموزش تعمیرات چرخ گوشت
 • آموزش تعمیرات جاروبرقی
 • آموزش تعمیرات غذاساز، مخلوط کن، آبمیوه گیری، پلوپز و سایر لوازم خانگی

آموزشگاه فنی برق علاوه بر دوره تعمیرات لوازم خانگی دوره های دیگری را برگزار می نماید، برخی از مهم ترین دوره های این آموزشگاه عبارتند از:

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی دوره ای مهم و تخصصی می باشد که امروزه با توجه به اینکه بیشتر لوازم الکترونیکی دارای بردهایی هستند که در صورت آسیب دیدن و خرابی نیاز به تعمیر و عیب یابی دارند، از بازار کار عالی و درآمدزایی برخوردار می باشد. به همین دلیل کسانی که دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی را طی می کنند می توانند صاحب یک شغل آینده دار، دائمی، حرفه ای و البته درآمدزا شوند.

دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی فنی برق در زمره دوره های تخصصی و ویژه به شمار می رود. در این دوره آموزشی کلیه مباحث مربوط به تعمیرات و عیب یابی انواع بردهای الکترونیکی و طریقه تعویض قطعات برد به صورت کاملا عملی آموزش داده می شود.

امروزه بازار تعمیرات بردهای الکترونیکی به شدت دچار کمبود نیروهای متخصص است و هدف از برگزاری این دوره آموزشی تربیت کارآموزانی است که بتوانند پس از برگزاری دوره کمبود نیاز جامعه را تامین کنند.

آموزش نصب پکیج دیواری

آموزش نصب پکیج دیواری همانند دو دوره دیگر از دوره های آموزشی مهم هستند که در زمره دوره های درآمدزا به شمار می روند. امروزه به دلیل توجه ویژه به مسئله صرفه جویی در مصرف انرژی، به ندرت از شیوه های سنتی برای گرمایش ساختمان استفاده می شود و عمدتا شیوه های نوین مثل استفاده از پکیج دیواری کاربرد دارند.

در نتیجه کسی که در دوره آموزش نصب پکیج دیواری شرکت کرده می تواند با دانش و تخصص کافی در زمینه نصب این وسیله اقدام کند. در واقع با توجه به ساخت و سازهای جدیدی که هر روزه انجام می شود نصب پکیج دیواری همواره انجام می شود و افرادی که دوره آموزش نصب پکیج دیواری را در آموزشگاه فنی برق سپری کنند، می توانند به صورت شخصی و یا در قالب شرکت های تاسیساتی و همچنین نمایندگی های رسمی این وسیله و برندهای آن مشغول به کار شوند.

آموزشگاه فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی کلیه مطالب مربوط به نصب انواع برند پکیج دیواری را آموزش داده و کارآموزان را برای ورود به بازار کار پکیج دیواری آماده می کند. کارآموازن این دوره آموزشی پس از پایان دوره نصاب حرفه ای انواع پکیج شده و می توانند از بازار کار پردرآمد این شغل استفاده نمایند.

آموزشگاه فنی برق بهترین آموزشگاه برق و الکترونیک در ایران

مجتمع فنی برق به عنوان یک مرکز تخصصی تابع قوانین آموزشی کشور بوده و به همین دلیل فعالیت های آموزشی آن همواره مورد توجه و بررسی نهادهای مرتبط بوده و این مرکز توانسته در سالیان اخیر به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزشی ایران لقب بگیرد. هر ساله هزاران کارآموز موفق می شوند رشته های مختلف این مرکز را پشت سر گذاشته و به بازار کار ورود کنند.

 این مرکز آموزشی آمادگی دارد از سراسر کشور در رشته های مختلف کارآموز کسب کند. شما برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های این مرکز می توانید به آدرس اینترنتی www.fannibargh.com مراجعه نمایید، همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 02166121029 تماس حاصل نمایید.

منبع :
به این خبر امتیاز بدهید :
برچسب های خبر:
کلمات کلیدی :
 • آموزش تعمیرات لوازم خانگی,
 • آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی,
 • آموزش نصب پکیج دیواری,
هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کند!
Captcha
نحوه تعویض لاستیک دور درب یخچال فریجیدر image نحوه تعویض لاستیک دور درب یخچال فریجیدر 1400/03/23

لاستیک یا نوار درب یخچال فریجیدر ، از مهم ترین اجزای یخچال فریجیدر است که در کارکرد آن بسیار موثر می باشد ...

امتیاز:
تعداد بازدید: 38

راهنمای جامع خرید سینما خانگی image راهنمای جامع خرید سینما خانگی 1400/03/19

هنگامی که صحبت از تماشای فیلم یا گوش دادن به موسیقی مورد علاقه در خانه است بلندگوهای تلویزیون نمی تواند تجربه مورد نظر شما را به شما ارائه دهد. بیشتر ما ممکن است ساندبار را برای اتاق‌های نشیمن خود در نظر بگیریم...

امتیاز:
تعداد بازدید: 77

بهترین فروشگاه آنلاین برای خرید لوازم آرایشی برقی image بهترین فروشگاه آنلاین برای خرید لوازم آرایشی برقی 1400/03/15

خرید اینترنتی امروزه به بهترین، راحت ترین، سریع ترین و مقرون به صرفه ترین شیوه خرید در سراسر جهان تبدیل شده است. در دو دهه گذشته بسیاری از کسب و کارهای سنتی در سراسر دنیا استراتژی خود را تغییر داده اند و به سمت الکترونیکی شدن حرکت کرده اند.

امتیاز:
تعداد بازدید: 89

معرفی وب سایت گردشگری kish6.ir image معرفی وب سایت گردشگری kish6.ir 1400/02/27

یکی از قدیمی ترین وب سایت های گردشگری جزیره کیش وب سایت kish6.ir است. که در زمینه معرفی ارزان ترین قیمت های تور کیش و بلیط هواپیمای کیش فعالیت دارد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 221

معرفی سایت گردشگری کیش آنلاین image معرفی سایت گردشگری کیش آنلاین 1400/02/26

یکی از اولین وب سایت ها در حوزه گردشگری وب سایت کیش آنلاین است. که در ضمینه های بلیط هوا‍پیما چارتر و سیستمی – تور و تورهای لحظه آخری – رزرو آنلاین هتل – اجاره سوییت در کیش – اجاره ماشین در کیش و همچنین اجاره ون در کیش فعالیت دارد.

امتیاز:
تعداد بازدید: 220

معرفی وب سایت گردشگری Kish2.com image معرفی وب سایت گردشگری Kish2.com 1400/02/22

وب سایت kish2.com به عنوان یکی از جامع ترین تارنماهای گردشگری جزیره کیش اقدام به رزرو آنلاین انواع خدمات می پردازد که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم.

امتیاز:
تعداد بازدید: 266

معرفی وبسایت کیش اسپید Kishspeed.ir image معرفی وبسایت کیش اسپید Kishspeed.ir 1400/02/19

اجاره خودرو در کیش توسط رنت کار کیش اسپید در جزیره کیش که یکی از قدیمی ترین ها در حوزه ی اجاره ماشین در کیش است.این شرکت دارای مجوز اجاره اتومبیل در کیش از سازمان منطقه آزاد است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 289

مقایسه قیمت تور کیش در سایت لحظه آخر و دیگر سایت های ارائه دهنده تور image مقایسه قیمت تور کیش در سایت لحظه آخر و دیگر سایت های ارائه دهنده تور 1400/02/15

قطعا شما هم مانند باقی مردم به دنبال محلی برای تفریح هستید. جایی که بتوانید به خیالی آسوده در بهترین و باکیفیت ترین هتل ها با قیمت مناسب ، اقامت کنید، بهترین مراکز خرید را برای خرید خود در سفر پیدا کرده و به سرگرمی های جذاب و دیدینی بپردازید .

امتیاز:
تعداد بازدید: 319

آینه کاری چه تاثیری بر روی دکوراسیون داخلی ساختمان دارد؟ image آینه کاری چه تاثیری بر روی دکوراسیون داخلی ساختمان دارد؟ 1400/02/06

آینه کاری یکی از مهمترین هنر های امروزی به حساب می آید. آینه کاری مدرن نیز در اشکال و طرح های بسیار جدیدی ساخته می شود. بازخورد نور از آینه ها با شکستگی های زیاد و طرح های متنوعی همراه است.

امتیاز:
تعداد بازدید: 354

تفاوت میان مودم VDSL با ADSL image تفاوت میان مودم VDSL با ADSL 1400/01/23

تقریبا یکسال قبل شرکت مخابرات از اینترنت VDSL در ایران رونمایی کرد، و شروع به ارائه سرویس در برخی از مناطق از کشور نمود. حال ممکن است ...

امتیاز:
تعداد بازدید: 479